اخبار / ستادی

اردوی آموزشی- امدادی ویژه نویسندگان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه گفت: اردوی آموزشی- امدادی ویژه نویسندگان در پایگاه امداد و نجات جاده‌ای پلور واقع در استان مازندران برگزار خواهد شد.

۱ ماه قبل

اردوی آموزشی- امدادی ویژه نویسندگان برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، یاسر احمدوند با اعلام این خبر گفت: آشنایی با تاریخچه و اصول و اهداف نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، آشنایی با سوژه های ادبی – امدادی، فراگیری اصول کمک‌های اولیه، آشنایی با برخی مفاهیم مدیریت بحران و مخاطرات و تجربه نگاری از حوادثی همچون سیل و زلزله با محوریت سیل اخیر و آشنایی با اصول پیمایش و مسیریابی در طبیعت از جمله برنامه های این اردوی سه روزه خواهد بود.

وی افزود: در این دوره سعی شده تا با ایجاد فضایی امدادی و آموزشی زمینه آشنایی بیش از پیش نویسندگان که از گروه های مهم و حرکت ساز در جامعه هستند با اهداف و اصول این نهاد و نحوه امدادرسانی  به آسیب دیدگان از حوادث فراهم شود.

این اردوی سه روزه به همت معاونت فرهنگی و آموزش حوزه نمایندگی ولی فقیه و با مشارکت جمعیت هلال احمر استان مازندران از ۲۳ مرداد ماه در پایگاه امدادو نجات جاده ای پلور( یادمان شهید ملک زاده) برگزار خواهد شد.