اخبار / استانی

ارسال پانزدهمین محموله کمک‌های جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل به مناطق سیل‌زده

پانزدهمین محموله کمک‌های جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مناطق سیل زده ارسال شد.

۴ هفته قبل

ارسال پانزدهمین محموله کمک‌های جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل به مناطق سیل‌زده

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارسال پانزدهمین محموله کمک‌های جمعیت هلال احمر اردبیل به مناطق سیل زده خبر داد و گفت:

محموله اعزامی شامل کمک‌های غیرنقدی مردمی به ارزش یک میلیارد و ۸۹۹ میلیون ریال به استان خوزستان اعزام شد. تاکنون هزار و ۵۰۰ پکیج غذایی ۷۲ ساعته، ۷ هزار و ۵۲۱ تخته موکت، پنج هزار گالن آب تاشو، دو هزار و ۱۲ کلمن آب، هزار دستگاه چادر امدادی و چهار هزار و ۵۰۰ تخته پتو به ارزش ۳۲ میلیارد و ۱۵۶ میلیون ریال توسط جمعیت هلال احمر استان به مناطق سیل زده کشور ارسال شده است.

او گفت: کمک‌های ارسالی غیرنقدی مردمی و اهدایی شرکت تارا سبلان و مالک جعفرزاده مقدم هم به ارزش هفت میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال به این مناطق ارسال شده است. مردم نوعدوست استان تاکنون بیش از ۴ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال به هموطنان سیل‌زده کمک‌های نقدی کرده‌اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: استان اردبیل تاکنون بیش از ۴۳ میلیارد و ۸۲۲ میلیون ریال به مردم مناطق سیل زده کمک‌های نقدی و غیرنقدی کرده‌اند. اقلام اهدایی مردم به جمعیت هلال احمر استان جهت ارسال به مناطق سیل زده توسط ۵۵۲ نفر نیروی انسانی در ۸۵ پایگاه جمع‌آوری شده است. این اقلام با چهار دستگاه خودرو شامل هشت دستگاه تریلر و ۱۶ دستگاه کامیون و کامیونت و با بکارگیری ۲۲ نفر نیروی انسانی به مناطق سیل زده ارسال شده است.

او در ادامه گفت: حضور بالگرد هوایی، حضور دو دستگاه خودروی سنگین و حضور تیم سحر با ۱۲ نفر از اعضای معاونت امور جوانان در شهرستان پلدختر از ۳۰ فروردین تا چهار اردیبهشت ماه از دیگر اقدامات جمعیت هلال احمر استان اردبیل در مناطق سیل‌زده بوده است.