اخبار / استانی

ارسال پنجمین محموله کمک های مردمی کردستان به مناطق سیل زده لرستان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کردستان از ارسال پنجمین کاروان کمک های مردمی این استان به مناطق سیل زده لرستان خبرداد.

۲ ماه قبل

ارسال پنجمین محموله کمک های مردمی کردستان به مناطق سیل زده لرستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان، محمدباقر محمدی گفت: پنجمین کاروان کمک های مردمی استان کردستان شامل اقلام زیستی و مواد غذایی و … در قالب ۳ تریلر با هماهنگی جمعیت مرکز  به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد.

و‌ی افزود: مردم استان کردستان با مشارکت های انساندوستانه خود ثابت کرده اند که در کنار هموطنان سیل زده هستند و تا زمان برقراری وضعیت عادی و آرامش آسیب‌دیدگان از هیچ مساعدت و تلاشی فروگذار نمی کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: ۵ محموله کمک های مردمی این استان به مناطق سیل زده استان های کشور ارسال شده که نخستین کاروان به استان گلستان ، کاروان های دوم و سوم به استان لرستان، چهارمین کاروان به استان خوزستان و کاروان پنجم به استان لرستان ارسال شده است .

محمدی، ارزش ریالی پنجمین کاروان کمک های مردمی ارسالی به استان کردستان را بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان برشمرد و ضمن ابراز خرسندی از همراهی و همدلی مردم استان با هموطنان سیل زده گفت :سیل مهربانی و کمک های مردمی در استان کردستان همچنان جاری است و جمعیت به طرق مختلف در حال جمع آوری کمک های مردمی به منظور جبران بخشی از خسارات وارده به مردم سیل زده کشور است.