اخبار / استانی

از داوطلبان فعال در سیل گلستان تقدیر می‌شود

مجمع عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان، با حضور مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، اعضای مجمع، معاونین و رؤسای شعب جمعیت هلال احمر این استان برگزار شد.

۱ ماه قبل

از داوطلبان فعال در سیل گلستان تقدیر می‌شود

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان در این جلسه پس از انتخاب هیات رئیسه سنی و رسمیت جلسه مجمع؛ هروی ضمن قدردانی از حمایت ها و تعامل ارزنده مجمع جمعیت هلال احمر استان گفت: در حادثه سیل اخیر استان همت بلند و مشارکت عظیم داوطلبان جمعیت هلال احمر در هر حوزه از امدادرسانی به سیل زدگان استان در جهت تسکین آلام رنج دیدگان در معنای واقعی کلمه ستودنی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: نوع‌دوستی اقشار مختلف مردم در کمک به سیل زدگان موجب شد سیل مهربانی همدلی و کمک به آسیب دیدگان در جای جای ایران اسلامی جاری شود. حقیقت عینی این مطلب کمک های نقدی میلیاردی و غیر نقدی مردم به سیل زدگان و تقویت اعتماد عمومی نسبت به جمعیت هلال احمر ست.

وی ضمن اشاره به یکی از مصوبات سال گذشته مجمع عمومی جمعیت هلال احمر استان در خصوص بهره مندی از تمامی املاک جمعیت هلال احمر در راستای فعالیت های جمعیت، گفت: پس از پیگیری های متعدد و تعامل ارزنده دستگاه قضائی و اداره کل زندان های استان گلستان؛ ملک جمعیت هلال احمر موصوف به ملک بویه در محل کانون اصلاح و تربیت گرگان پس از ۳۴ سال به جمعیت هلال احمر بازگردانده شد.

در ادامه جلسه، کارگزار؛ خزانه دار و عامل ذیحساب جمعیت هلال احمر استان، گزارشی از عملکرد مالی جمعیت استان و همچنین در خصوص صورت های مالی سال ۱۳۹۷ و بودجه سال ۱۳۹۸ ارائه کردند.

همچنین در این جلسه مهندس ربیعی از اعضای مجمع و عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر گلستان ضمن قدردانی از تلاش خالصانه خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر گلستان در امر امدادرسانی به سیل زدگان استان، گفت: مشارکت عظیم و کمک های ارزشمند نقدی و غیر نقدی به سیل زدگان استان و سراسر کشور از درگاه جمعیت هلال احمر نشان از سطح بالای اعتماد عمومی نسبت به این نهاد عام المنفعه و مردمی است. باید این پشتوانه عظیم در جمعیت هلال احمر قدر دانسته شود.

مهندس سردار زاده از اعضای مجمع و عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر گلستان نیز با تمجید عملکرد شایسته جمعیت هلال احمر در سیل اخیر استان و کسب افتخارات و اقدامات ارزشمند در طول سال ۹۷؛ گفت:  همدلی یک رنگی و مشارکت عظیم داوطلبی که در کمک به سیل زدگان استان و استان های درگیر با سیلاب شاهد بودیم، یقیناً جز بر محور جمعیت هلال احمر رقم نمی خورد؛ چون بنیاد و اساس کار جمعیت هلال احمر اشاعه فرهنگ نوع‌دوستی با بهره مندی از خدمات داوطلبانه ست.

همچنین در بخش های دیگری از این جلسه جعفری، عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان و از اعضای هیئت رئیسه جلسه مجمع عمومی با تشکر از مدیریت و خرد جمعی در امدادرسانی به حادثه دیدگان سیل استان و تسریع در روند امدادرسانی در فاز های مختلف؛ گفت: حضور تمامی اعضای داوطلب انواده جمعیت هلال حمر اعم از اعضای جوانان، نجاتگران، داوطلبان، خیّرین و حتی پزشکان و پیراپزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر در کمک به سیل زدگان در موقعیت های گوناگون؛ خلق صحنه ای ناب از همدلی و مشارکت اجتماعی در لباس پر افتخار جمعیت هلال احمر است که در این میان نقش تأثیرگزار بانوان داوطلب تحسین برانگیز است.

در پایان عسگری از اعضای مجمع و یکی از اعضای هیئت رئیسه جلسه مجمع عمومی جمعیت هلال احمر استان، ضمن ابراز خرسندی از پیگیری های مدیرعامل و دیگر مسئولان جمعیت هلال احمر استان در خصوص بهره مندی همه جانبه از ملک بویه و برنامه ریزی در خصوص ایجاد مرکز آموزش های تخصصی امداد و نجات؛ به عنوان مصوبات جلسه اعلام کرد: گزارش صورت های مالی سال ۱۳۹۷ پس از تصویب اولیه در جلسه هیأت مدیره جمعیت استان مورد تصویب اعضا مجمع قرار گرفت.

همچنین با نظر اعضای مجمع عمومی استان، تجلیل و قدردانی از زحمات خالصانه و همت بلند مدیرعامل، معاونین و مجموعه تلاشگران کادر و داوطلب جمعیت هلال احمر استان در امدادرسانی مطلوب و ارزشمند به حادثه دیدگان سیل اخیر و مجموعه فعالیت های ارزنده حوزه های گوناگون جمعیت هلال احمر استان در این نشست مصوب شد.