اخبار / استانی

استاندار اصفهان: آمادگی هلال احمر برای خدمت به مسافران نوروزی تحسین برانگیز است

۳ ماه قبل

استاندار اصفهان: آمادگی هلال احمر برای خدمت به مسافران نوروزی تحسین برانگیز است

استاندار اصفهان در آیین افتتاح طرح ملی خدمات نوروزی هلال احمر استان با پیش بینی رشد ۲۵ تا ۳۰ درصدی سفرهای نوروزی امسال به اصفهان اظهار کرد: تلاش همه نهادها و دستگاه های خدمت رسان باید بر این باشد که میزبان خوبی برای تمامی میهمانان باشیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ، دکتر رضایی با بیان اینکه همدلی و هماهنگی بین دستگاه‌ها و همکاری مردم منجر به کاهش حوادث جاده‌ای در تمامی ایام سال به ویژه ایام تعطیل خواهد شد، افزود: پایگاه‌ها و پست های ایجاد شده برای استراحت رانندگان در جاده‌ها توسط جمعیت هلال احمر در نوروز ۹۸ می‌تواند مانع بروز حوادث جاده‌ای و در نتیجه کاهش تلفات آن شود.

وی با اشاره به اینکه با پیش بینی های انجام شده امیدواریم شاهد حادثه ای برای هیچکس در آستانه سال نو و در ایام آغازین سال نباشیم گفت : در این میان آمادگی هلال احمر به عنوان یک نهاد مردمی و داوطلبانه برای خدمت شبانه روزی به مسافران نوروزی تحسین برانگیز است و این امر نشانگر اهمیت موضوع خدمت به مردم در نزد این نهاد است.

استاندار اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی و میزان گردشگرانی که به استان اصفهان سفر می‌کننند، باید تعداد خودروهای امدادی استان افزایش یابد.

استاندار اصفهان پس از افتتاح طرح خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ضمن بازدید از فعالیت های این جمعیت از جمله طرح سحاب جوانان هلال احمر و تیم های امداد و نجات، میثاق نامه پویش بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) را امضا کرد .