امدادرسانی به 210 نفر حادثه دیده در اردبیل

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اردبیل گفت: امدادگران و نجاتگران این استان در بهمن ماه، به 210 نفر حادثه دیده در حوادث مختلف امدادرسانی کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، بهزاد نواختی مقدم بیان کرد: در طی یک ماه گذشته 134 نفر در برف و کولاک، 53 نفر در حوادث جاده ای، 15 نفر در حوادث شهری، 5 نفر در حوادث کوهستان، 2 نفر در ریزش آوار و یک نفر در خدمات حضوری دچار حادثه شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به پوشش امدادی 39 حادثه در بهمن افزود: 14 مورد حادثه برف و کولاک و 20 مورد حوادث جاده ای تحت پوشش خدمات امدادی قرار گرفتند.

نواختی مقدم با بیان اینکه در این حوادث 60 نفر مصدوم شده بودند، اظهار کرد: 45 نفر در حوادث جاده ای، 13 نفر در حوادث شهری، 5 نفر در کوهستان، 2 نفر در آوار مصدوم شدند و یک مصدوم با مراجعه حضوری مداوا شد .

وی افزود: از این تعداد 11 نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان به مراکز درمانی انتقال و 4 نفر به صورت سرپایی درمان شده اند.

نواختی مقدم گفت: جمعیت هلال احمر با بکارگیری 56 تیم عملیاتی، 268 نفر/روز نیروی عملیاتی، 91 دستگاه خودروی امدادی به امدادرسانی پرداخت.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *