نجات مرد 38 ساله از ارتفاعات «سد بیدواز» در اسفراین

️مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از اعزام 2 تیم عملیاتی به ارتفاعات «سد بیدواز» برای امدادرسانی به حادثه سقوط مرد ۳۸ ساله خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی، ابوالفضل محبان در تشریح این عملیات گفت: ساعت 19 و 10 دقیقه، گزارش سقوط فردی از ارتفاعات «سد بیدواز» در شهرستان اسفراین،  به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان اعلام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی افزود: با اعلام این خبر، به سرعت 2 تیم عملیاتی امداونجات در کوهستان از شهرستان اسفراین به محل حادثه اعزام شدند و به بررسی شرایط مصدوم و ارائه اقدامات اولیه امدادی پرداختند.

وی بیان کرد: این 2 نفر به مقصد معدن البلاغ در حرکت بودند که در بین راه از مسیر اصلی خارج و یک نفر از آنها از ارتفاعات نوشیروان «سد بیدواز» سقوط کرده و دچار تروما می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: به دلیل آسیب های وارده به مصدوم، کمک های اولیه در منطقه انجام و مصدوم پس از انتقال با بسکت تحویل آمبولانس برای اعزام به مراکز درمانی شد.

محبان گفت: عملیات نجات و انتقال مصدوم به دلیل کوهستانی و صعب العبور بودن مسیر در ساعت یک و 15 دقیقه بامداد به پایان رسید‌.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *