پایان عملیات جست‌وجو و نجات در معدن منگنز روستای ونارچ استان قم با سه نجات یافته و یک کشته

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم با بیان این که عملیات جست‌وجو و نجات در حادثه معدن منگنز روستای ونارچ استان قم به پایان رسید، گفت: در این حادثه سه نفر نجات پیدا کردند و یک نفر جان باخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر محمد رضا بهرامی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم اظهار کرد: در ساعت ۱۲:۰۳ امروز گزارشی مبنی بر ریزش معدن منگنز در روستای ونارچ از توابع استان قم به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال‌احمر استان قم اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله سه تیم عملیاتی واکنش سریع، سگ های زنده یاب و جست‌وجو و نجات شهری به محل حادثه اعزام و مشخص شد چهار نفر زیر آوار گرفتار شدند.

بهرامی بیان کرد: پس از حدود دو ساعت و نیم سه نفر از کارگران به همت امدادگران و نجاتگران پیدا و از زیر آوار ها خارج و اقدامات درمانی انجام شد.

بهرامی بیان کرد: عملیات جست‌وجو و نجات برای یافتن نفر آخر ادامه داشت که پس از چهار ساعت عملیات جست‌وجو و نجات و در ساعت ۱۸:۴۰ پیکر آخرین مفقودی در حادثه ریزش معدن منگنز روستای ونارچ پیدا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم با بیان این که این عملیات حدود ۷ ساعت به طول انجامید، افزود: در این عملیات ۳۵ امدادگران و نجاتگر در کنار عوامل آتش نشانی و اورژانس حضور داشتند.

نگار باقری
تهیه کننده:

نگار باقری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *