پوشش امدادی 159حادثه در اصفهان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان از پوشش امدادی 159حادثه توسط نجاتگران و امدادگران هلال احمر استان در ماه گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ علی محمدهاشمی با بیان این خبر گفت: ارائه خدمات امدادی به 78 حادثه جاده ای،32 حادثه شهری، 8 حادثه کوهستان، 3 حادثه برف و کولاک،21 حادثه صنعتی و کارگاهی ، یک حادثه زلزله ، یک مورد خدمات مناسبتی و یک حادثه ساحلی از مهمترین خدمات هلال احمرمازندران در بهمن ماه گذشته بوده است.

وی بیان  کرد: در همین راستا از مجموع 153 نفر نجات یافته در این حوادث، طی این مدت، 42 نفر به صورت سرپایی خدمات مورد نیاز خود را از عوامل امدادونجات هلال احمر استان دریافت و 111 نفر از مصدومان حوادث مختلف نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان 647 نجاتگر و امدادگر در قالب 214 تیم با به کارگیری 170 دستگاه آمبولانس و خودروی امدادی در عملیات های انجام شده مشارکت داشتند.

محمدهاشمی در پایان با اشاره به وقوع زلزله 5/6 ریشتری در منطقه سی سخت استان کهگیلویه و بویر احمد در شامگاه 29 بهمن ماه گفت : بلافاصله پس از فعال شدن سامانه IMS  استان و تشکیل جلسه مدیریت بحران این استان در مرکز کنترل و هماهنگی عملیاتEOC) ) 5 تیم ارزیاب از شهرستان سمیرم به روستاهای منطقه اعزام و تاکنون 200 تخته چادر به منطقه زلزله زده سی سخت ارسال شده است و در حال حاضر تیم هایی از منطقه جنوب استان در حال خدمت رسانی به مردم آسیب دیده از زلزله هستند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *