نجات 7 گردشگر گمشده در کمپ‌های کویر دروازه قرآن یزد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت: هفت گردشگر که در کمپ‌های کویر دروازه قرآن یزد به دلیل آشنا نبودن با منطقه گم شده بودند، با تلاش تیم امداد و نجات هلال احمر این شهرستان پیدا و به مکان امن منتقل شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ وهاب نخل بند اظهار کرد: پس از اطلاع به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان مبنی بر گم شدن 2 خانواده (هفت نفر) در کمپ های کویر دروازه قرآن به سرعت تیم امداد و نجات هلال احمر شهرستان یزد برای پیدا کردن افراد به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت: تیم امداد و نجات هلال احمر شهرستان یزد متشکل از 2 نفر نیروی امدادی با به‌کارگیری یک دستگاه خودروی امدادی به همراه عوامل نیروی انتظامی در محل حادثه مشغول جست وجوی مفقودین شدند.

وی با بیان اینکه این افراد به دلیل نا آشنا بودن با منطقه در کویر گم شده بودند، افزود: نیروهای امدادی پس از رسیدن به محل حادثه و پس از سه ساعت جست وجو، افراد گمشده را پیدا کرده و به مکان امن انتقال دادند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت: تیم‌های امدادی هلال احمر در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به هموطنان هستند و شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانند با شماره  112 (ندای امداد) جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *