اخبار / ستادی

اطلاعیه شماره هفت هلال احمر/ ۸۴ میلیارد ریال کمک های مردمی تا صبح هفتم فروردین دریافت شد

پیرو فراخوان مشارکت جمعیت هلال احمر برای کمک به سیل زدگان، مردم نوع دوست کشورمان تا صبح هفتم فروردین ماه بیش از ۸۴ میلیارد ریال به جمعیت هلال احمر کمک کردند تا برای جبران خسارات سیل زدگان مصرف نماید.

۳ ماه قبل

اطلاعیه شماره هفت هلال احمر/ ۸۴ میلیارد ریال کمک های مردمی تا صبح هفتم فروردین دریافت شد

در اطلاعیه جمعیت هلال احمر آمده است:

۱٫کمک های مردمی بصورت واریز مستقیم به حساب مشارکت های جمعیت هلال احمر (۹۹۹۹۹) نزد بانک های مختلف کشور تا صبح هفتم فروردین ماه در مجموع مبلغ ۸۴۹۸۸۸۱۱۰۴۷ بوده است. واریز به حساب جمعیت هلال احمر همچنان ادامه دارد و در مقاطع بعدی مجددا اطلاع رسانی می شود.
۲٫ مجموع مبالغ جمع آوری شده صرف جبران خسارات سیل زدگان خواهد شد و نحوه هزینه کرد و مصرف آن نیز به زودی اعلام می شود.
۳٫ هموطنان نوع دوست کشورمان در صورت تمایل از مسیر های زیر همچنان می توانند به سیل زدگان کمک نمایند:
شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها و همچنین کد دستوری # ۱۱۲۷۸۰* به همراه شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ بانک ملت و نیز ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ بانک رفاه برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به سیل زدگان در نظر گرفته شده است. همچنین از طریق گزینه نیکوکاری اپلیکیشن آپ کمک های مردمی برای سیل زدگان به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد.

۴٫ گزارش دریافت کمک های غیر نقدی نیز پس از تجمیع گزارش از استان ها اعلام خواهد شد.
۵٫ پایگاههای جمعیت هلال احمر در مصلاهای نمازجمعه این هفته در سراسر کشور دایر است و نمازگزاران محترم می توانند از طریق این پایگاهها نیز کمک های خود را با واسطه جمعیت هلال احمر به دست آسیب دیدگان ناشی از سیل برسانند.