اخبار

اطلاعیه شماره ۱۱ جمعیت هلال احمر/ برقراری نظم و امنیت در پلدختر برای ارائه خدمات امدادی ضروری است

جمعیت هلال احمر در اطلاعیه ای از مردم، معتمدین محلی و نیروهای نظامی و انتظامی خواست تا با ایجاد نظم و آرامش در شهر پلدختر، به تسریع در روند امدادرسانی مطلوب کمک کنند.

۳ ماه قبل

اطلاعیه شماره ۱۱ جمعیت هلال احمر/ برقراری نظم و امنیت در پلدختر برای ارائه خدمات امدادی ضروری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در این اطلاعیه آمده است: امدادرسانی به اغلب شهرهای درگیر سیل در استان لرستان از صبح گاه روز سه شنبه ۱۳ فروردین ماه با ۶ بالگرد و تمامی امکانات، تجهیزات و نیروهای امدادی آغاز شد و خوشبختانه در اغلب شهرها با سرعت و گستردگی به نتیجه مطلوب رسید.
در این میان امدادرسانی در شهر پلدختر به دلیل برخی تنش ها و رفتارهای هیجانی و عدم نظم و آرامش لازم برای انجام فعالیت امدادگران، متاسفانه علی رغم دهها سورتی پرواز روند مطلوبی را طی نکرده است. همانگونه که همه می دانیم و در پروتکل های امدادی نیز بدان تاکید و در زلزله کرمانشاه نیز در روزهای اولیه تجربه شد، لازمه امدادرسانی سریع و مطلوب برقراری نظم و امنیت کافی برای کار امدادگران و نیروهای امدادی است که متاسفانه در روز نخست بحران در شهر پلدختر برقرار نبود.
جمعیت هلال احمر از تمامی مردم خونگرم شهر پلدختر، معتمدین محلی و علی الخصوص نیروهای نظامی و انتظامی درخواست دارد تا برای رسیدن به نتیجه مطلوب برای مردم آسیب دیده این شهر در این زمینه همکاری و مساعدت لازم را به عمل آورند.
اقلام زیستی و امدادی به حد کافی در منطقه وجود دارد و بدون تردید پس از برقراری نظم و آرامش در منطقه امکان توزیع مطلوب آن وجود خواهد داشت.

اطلاعیه شماره ۱۰ جمعیت هلال احمر/ کمک های مردمی برای همه استان‌های خسارت دیده از سیل مصرف می شود

اطلاعیه شماره ۹ جمعیت هلال احمر/ میزان کمک های مردمی به ۱۵۶میلیارد ریال رسید

اطلاعیه شماره ۸ جمعیت هلال احمر/ مراقب شایعات و دروغ پراکنی ها باشید

اطلاعیه شماره هفت هلال احمر/ ۸۴ میلیارد ریال کمک های مردمی تا صبح هفتم فروردین دریافت شد

اطلاعیه شماره ۶ هلال‌احمر درباره شیوه دریافت کمک‌های غیرنقدی مردمی به سیل‌زدگان/ کمک‌های نقدی برای مردم آسیب‌دیده سودمندتر است

اطلاعیه شماره ۵ هلال احمر/ گزارش هزینه خدمات امدادی توزیع شده در سیل گلستان

اطلاعیه شماره ۴ هلال احمر در پی شکل گیری سامانه جدید و قوی بارشی/ ۱۰ توصیه مهم هلال احمر برای مسافران و ساکنان غرب و جنوب کشور

اطلاعیه شماره ۳ جمعیت هلال احمر در خصوص سیل شمال کشور/ اعلام رسمی شماره حساب های مشارکت های مردمی

اطلاعیه شماره ۲ هلال احمر در خصوص مناطق سیل زده/ آماده پذیرش کمک های مردمی هستیم

اطلاعیه مهم هلال احمر در خصوص مناطق سیل زده و مسافرت های نوروزی در شرایط نامساعد جوی