آگهی

اخبار / استانی

اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی های کردستان به حلقه داوطلبان هلال‌احمر پیوستند

اعضاء هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومیهای استان کردستان، با حضور در  محل ستاد جمعیت هلال احمر استان به عضویت داوطلبان جمعیت هلال حمر استان کردستان درآمدند.

۲ ماه قبل

اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی های کردستان به حلقه داوطلبان هلال‌احمر پیوستند

به گزارش روابط عمومی هلال احمر کردستان، در جلسه ای با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت و معاونت روابط عمومی، امور بین الملل و تشریفات استانداری کردستان، اعضاء هیات رئیسه روابط عمومیهای استان کردستان، طی اقدامی نمادین با پوشیدن کاور داوطلبی به عضویت داوطلبان درآمده و نسبت به همراهی جمعیت هلال احمر در شرایط اضطراری ابراز تعهد کردند.

 تلاش در عرصه اطلاع رسانی، تلاش در جهت تکریم انسانهاست

محمدباقر محمدی مدیرعامل جچمعیت هلال احمر استان در این مراسم، ضمن ابراز خرسندی از این حرکت ارزشمند اعضاء هیات رئیسه، فعالیت روابط عمومیها در راستای اطلاع رسانی و انعکاس خدمات ارزشمند دولت به افکار عمومی را نوعی آگاهسازی عموم مردم دانست.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان، تلاش برای ارتقاء دانش و آکاهیهای مردم توسط روابط عمومیها را نوعی تکریم و احترام به کرامت انسانی تلقی کرد و گفت: تکریم و حفظ کرامت انسانها یکی از اهداف عمده جمعیت هلال احمر بوده و روابط عمومی دستگاههای اداری در کنار رسانه ها، تلاش عظیمی برای تحقق این هدف کرده اند.

محمدی در ادامه برای اعضاء هیات رئیسه آرزوی موفقیت کرد و گفت: تدوین یک دستورالعمل مشخص و شفاف در خصوص اطلاع رسانی دقیق و منسجم حوادث و بحرانهای احتمالی، توسط هیات رئیسه روابط عمومیهای استان ، جهت جلوگیری از بروز شایعات و اخبار ناصحیح ، به عنوان یک ضرورت می تواند مورد بررسی قرار گیرد.

لباس هلال احمر لباس خدمت و ایثار و فداکاری است

معاونت روابط عمومی، امور بین الملل و تشریفات استانداری کردستان نیز در ادامه مراسم، عام المنفعه بودن جمعیت هلال احمر را وجه تمایز این نهاد مردمی با سایر دستگاههای اداری خواند و گفت: هراندازه جمعیت هلال احمر از پشتوانه مردمی قویتری برخوردار باشد ، به همان میزان با قدرت و آمادگی بیشتری به پیشواز حوادث خواهد رفت.

آرش حسین پناهی، بر تقدس لباس جمعیت هلال احمر به عنوان لباس خدمت و ایثار اشاره کرد و پوشیدن آن را نشانه فخر و مباهات و افتخار تلقی کرد.

حسین پناهی پیوستن اعضاء هیات رئیسه به حلقه داوطلبان جمعیت هلال احمر را نشانه پویایی هیات رئیسه روابط عمومیهای استان خواند و گفت: با برنامه ریزیهای صورت گرفته در آینده نزدیک، تمامی مدیران روابط عمومی دستگاههای اداری استان کردستان به عضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر کردستان  نایل می آیند .

معاونت روابط عمومی، امور بین الملل و تشریفات استانداری کردستان در خاتمه از ضرورت برگزاری یک دوره آموزشی امداد و کمکهای اولیه جهت کلیه مدیران روابط عمومی دستگاههای اداری استان سخن گفت و ابراز امیدواری کرد که به همت جمعیت هلال احمراستان دوره آموزشی مذکور در آینده نزدیک برگزار گردد .

لازم بذکراست که پیشنهاد فوق بلافاصله با موافقت مدیرعامل جمعیت استان، جهت انجام مقدمات برگزاری آن مصوب شد.

ارتقاء توان روابط عمومی ها، به منزله تقویت برنامه های فرهنگی متعالی است

حجت الاسلام والمسلمین دهقان نیز در این نشست بر اهمیت رسالت روابط عمومی دستگاههای اداری در ارتقاء سازمانهای متبوع اشاره کرد و گفت: روابط عمومیها در دستکاههای اداری بعنوان مغز متفکر دستگاه ، جایگاه و نقش ویژه ای در پیشبرد امورات سیستم ایفا می کنند.

حاج آقا جواد دهقان در ادامه به انعکاس اخبار و اقدامات و فعالیتهای سازمان به افکار عمومی و ارتقاء برنامه های آموزشی و فرهنگی بعنوان دو رسالت مهم روابط عمومی اشاره کرد و گفت هیات رییسه روابط عمومیهای استان نقش ویژه ای در تعیین راهبرد و استراتژیهای لازم در این خصوص ایفا می کنند.

دهقان در خاتمه از حضور ارزشمند اعضاء هیات رئیسه روابط عمومیهای استان در جمعیت هلال احمر تقدیر کرده و پیوستن ایشان به جرگه داوطلبان جمعیت را حرکت ارزشمند و قابل ستایش توصیف کرد.

در ادامه مراسم، اعضاء هیات رئیسه روابط عمومیهای استان کردستان به صورت نمادین کاورهای داوطلبان را برتن کرده و لحظاتی در محوطه جمعیت هلال احمر را به گفت و گو در خصوص جمعیت هلال احمر و اهداف انساندوستانه آن پرداختند .