اخبار / استانی

افتتاح ۲ بانک امانات تجهیزات پزشکی توسط خیّر گلستانی در سیستان و بلوچستان

در راستای اجرای کمپین نذر آب در مناطق محروم دچار خشکسالی، به همت خیّر و داوطلب هلال احمر گلستان، ۲ بانک امانات تجهیزات پزشکی به ارزش ریالی ۲ میلیارد ریال با حضور مسئولان استان سیستان و بلوچستان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افتتاح شد.

۱۰ ماه قبل

افتتاح ۲ بانک امانات تجهیزات پزشکی توسط خیّر گلستانی در سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ دکتر محمد علی هروی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در خصوص افتتاح بانک امانات تجهیزات پزشکی در استان سیستان و بلوچستان گفت: به همت محمد شهرکی خیّر و داوطلب جمعیت هلال احمر گلستان دو بانک امانات تجهیزات پزشکی به ارزش ریالی ۲ میلیارد ریال با حضور مسئولان استان سیستان و بلوچستان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در دو شهرستان زابل و زاهدان افتتاح شد که شامل تجهیزات پزشکی ویلچر، تخت، ساکشن پرتابل خانگی، دستگاه اکسیژن با مانومتر، فتوتراپی و مونوتراپی است.
دکتر هروی تصریح کرد: پس از مراسم افتتاحیه، قرارداد ساخت منزل مسکونی رایگان با مشارکت دو خیّر و داوطلب گلستانی آقایان شهرکی و بخشی برای یکی از مستمندان این استان منعقد شد.
دکتر هروی اشاره کرد: در پایان این دو مراسم افتتاحیه که بصورت جداگانه انجام شد با حضور در شهرستان نیمروز لوازم التحریر به ارزش ۸۰ میلیون ریال اهدایی آقای بخشی و سایر خیّرین استان گلستان در مدارس ابتدایی این شهرستان توزیع شد.

دیدگاه‌ها