اخبار / حوادث

امدادرسانی به ٣٠٠ تن در برف و کولاک/ رهاسازی ٣٧ خودرو از سیلاب

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به هموطنان در استان های درگیر سیلاب و برف و کولاک خبر داد.

امدادرسانی به ٣٠٠ تن در برف و کولاک/ رهاسازی ٣٧ خودرو از سیلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، شاهین فتحی با اعلام گزارش عملیات سیل و آبگرفتگی و برف و کولاک در برخی استان های کشور، گفت: از عصر امروز پنج شنبه ۱۵ آذر استان های لرستان و خوزستان درگیر سیل و آب‌گرفتگی بوده است که در این زمینه خدمات امدادی لازم به هموطنان متاثر از سیل ارائه شده است.

وی با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در شهرستان‌های گتوند، دزفول، مسجد سلیمان، شوش، اندیکا و لالی در استان خوزستان گفت: بارندگی شدید در شمال استان موجب سیل و آب‌گرفتگی در مناطق مختلف عشایری ، روستایی و شهری شده و تیم های عملیاتی به منطقه اعزام و عملیات امداد و نجات در حال انجام است.

فتحی اظهار کرد: همچنین در شهرستان پلدختر و نورآباد دلفان(منطقه گامسیاب) استان لرستان ١١٩ تن از هموطنان متاثر از سیل و آب‌گرفتگی خدمات امدادی لازم را دریافت کردند و ٣٧ دستگاه خودرو از سیلاب رهاسازی شد.

وی با اعلام وقوع برف وکولاک در محور سنقر به بیستون کرمانشاه، گفت:  در این زمینه ٨۵  تن از متاثران از برف و کولاک خدمات لازم را دریافت کرده و ٣۵ دستگاه خودرو از برف و کولاک رهاسازی شد.

به گفته معاون عملیات سازمان امداد و نجات در گردنه زالیان استان لرستان هم ٢١۵ تن از متاثران از خدمات امدادی بهره برده و ٧٠ دستگاه خودرو از برف رهاسازی شد.

بازدید: 80

دیدگاه کاربران