اخبار / حوادث

امدادرسانی به ۱۲ حادثه‌دیده در خراسان رضوی

مسئول مرکز هماهنگی و کنترل عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: از صبح روز گذشته تاکنون با انجام ۵ عملیات امدادی به ۱۲ حادثه‌دیده امدادرسانی شده است.

۷ روز قبل

امدادرسانی به ۱۲ حادثه‌دیده در خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، حسن گودرزی گفت: به علت واژگونی خودرو ۴۰۵ در کیلومتر ۱۲ قوچان به مشهد در ساعت ۷ صبح روز گذشته، یک تیم عملیاتی متشکل از ۳ امدادگر از پایگاه «امام زاده ابراهیم» به محل تصادف اعزام شد و علاوه بر امدادرسانی به ۴ مصدوم این حادثه، یک نفر از آنها به مرکز درمانی « موسی ابن جعفر» شهرستان قوچان منتقل شد.

وی گفت: در حادثه رانندگی در کیلومتر ۱۱۰ محور مشهد به تربت حیدریه هم ۵ تن حادثه دیدند و ۲ مصدوم این حادثه به مرکز درمانی ۹ دی تربت حیدریه منتقل شدند.

گودرزی همچنین از ارائه ۲ مورد خدمات حضوری در پایگاه شهید «کلاهدوز» شهرستان قوچان و «گرماب» شهرستان تربت حیدریه خبر داد و گفت: ساعت ۳ بامداد امروز، آقای ۳۷ ساله ای به علت افت سطح هوشیاری به پایگاه شهید «کلاهدوز» قوچان مراجعه کرد که بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی از سوی نیروهای هلال احمر به مرکز درمانی موسی ابن جعفر منتقل شد.

وی گفت: فرد دیگری نیز که به علت درد قفسه سینه به پایگاه «گرماب» تربت حیدریه مراجعه کرده بود بعد از انجام اقدامات درمانی اولیه، توسط نیروهای امدادی به مرکز درمانی «رباط سنگ» انتقال پیدا کرد.