اخبار / استانی

امدادرسانی به ۱۸۴ نفر درجاده ها و ارتفاعات استان البرز

نجاتگران جمعیت هلال‌احمر استان البرز، با انجام ۵۷ عملیات امداد و نجات به ۱۸۴ نفر در محورهای مو‌اصلاتی و ارتفاعات این استان امداد رسانی، کردند.

۲ ماه قبل

امدادرسانی به ۱۸۴ نفر درجاده ها و ارتفاعات استان البرز

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ ناصر چرخساز گفت: از این تعداد ۴۳ مورد حوادث جاده ای، ۵مورد کوهستان، ۵ مورد خدمات حضوری، یک مورد دریایی و ساحلی و ۳ نفر‌ صنعتی و کارگاهی بوده است

  وی در خصوص عملکرد این جمعیت در اردیبهشت ماه گفت: در عملیات های انجام شده به ۱۸۴ نفر آسیب دیده از حوادث، خدمات امدادی ارائه شد که از این میان، ۱۵۷ نفر در حوادث جاده ای، ۱۳ نفر کوهستان، ۱۱ نفر با مراجعه حضوری،یک نفر در حادثه دریایی و ساحلی و ۲ نفر مصدوم در حوادث صنعتی و کارگاهی خدمات ارائه شده است.

 وی گفت: نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر استان البرز به ۹ نفر از مصدومان این حوادث به صورت سرپایی خدمات مورد نیاز را ارائه کردند و ۴۲ نفر از مصدومان را نیز ، به نزدیک ترین مراکز درمانی انتقال دادند.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: در عملیات های امداد و نجات این ماه ، ۷۰ تیم عملیاتی متشکل از ۱۹۱ نفر نیروی کادر و داوطلب و با پشتیبانی ۵۰ دستگاه آمبولانس، به ارائه خدمات امداد و نجات به هموطنان و مسافران سطح استان پرداختند.