اخبار / استانی

در هفته گذشته انجام شد: امدادرسانی به ۲۴۶ حادثه دیده در استان سمنان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: امدادگران استان از پانزدهم تا بیست و دوم شهریور ۹۸ به ۲۴۶ حادثه‌دیده امدادرسانی کردند.

۱ ماه قبل

در هفته گذشته انجام شد: امدادرسانی به ۲۴۶ حادثه دیده در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان؛ مظفر محمدخانی گفت: ۶۳ مورد حادثه در این مدت به وقوع پیوست که شامل ۲۶ حادثه جاده ای، ۳۲ مورد خدمات شهری و حضوری، سه مورد امدادرسانی کوهستان و یک مورد صنعتی و کارگاهی بود.

وی گفت: امدادگران این جمعیت به ۱۱۱ نفر در حوادث جاده ای، ۱۲۶ نفر حضوری، ۵نفر در حوادث کوهستان و ۴ نفر حادثه دیده شهری و کارگاهی در استان امدادرسانی کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: علاوه بر خدمات و امدادرسانی، ۱۴ نفر توسط این جمعیت در صحنه های مختلف نجات پیدا کردند که همه این افراد به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با اشاره به چهار مورد عملیات رهاسازی در این مدت، گفت: این خدمات توسط ۷۳ تیم عملیاتی انجام شد و تعداد کل نیروهای ۱۷۴ نفر بودند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه ۳۱ دستگاه آمبولانس برای امدادرسانی به مسافران در تعطیلات هفته گذشته اعزام شد، گفت: ارائه خدمات و امداد و نجات برای همه مسافران در استان سمنان و سایر شهروندان در جاده ها به صورت ۲۴ ساعته ادامه دارد.

محمد خانی گفت: شهروندان در سراسر کشور در صورت قرارگرفتن در وضعیت های اضطراری و پیچیده انواع حوادث و سوانح جاده ای و کوهستانی می توانند با شماره ۱۱۲ مرکز پاسخگویی به انواع حوادث سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.