اخبار / استانی

امدادرسانی هلال احمر خراسان جنوبی به ۲۵۹ عزادار در روزهای تاسوعا و عاشورا

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از ارائه خدمات امدادی به ۲۵۹ نفر در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در این استان خبر داد.

۱ هفته قبل

امدادرسانی هلال احمر خراسان جنوبی به ۲۵۹ عزادار در روزهای تاسوعا و عاشورا

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد رحیم شهریاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با تسلیت ایام عزای امام حسین(ع) بیان کرد: برای امدادرسانی هرچه سریع تر در روزهای تاسوعا و عاشورا ۲۲ پایگاه ثابت و شش پایگاه سیار آماده خدمت رسانی بوده اند.

وی افزود: همچنین ۱۱ تیم پشتیبان، ۲۷ دستگاه آمبولانس، ۱۸ دستگاه خودروی نجات، یک تیم امداد هوایی، یک تیم واکنش سریع و ۱۱ خودروی امدادی پشتیبان برای امدادرسانی به حوادث احتمالی تاسوعا و عاشورا در آمادگی کامل بوده اند.

شهریاری با اشاره به امدادرسانی های انجام شده در ۴۸ساعت گذشته بیان کرد: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به ۲۵۹ نفر امدادرسانی شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: از این تعداد ۱۱۹ نفر به صورت سرپایی درمان شده و هشت نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه ۴۴ تیم در امدادرسانی های تاسوعا و عاشورا فعالیت داشته اند، اظهار کرد: همچنین در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ۴۶ دستگاه آمبولانس، پنج دستگاه نجات و ۱۰ دستگاه کمکدار سبک به کارگیری شده است.