اخبار / حوادث

امدادگران جسد جوان طارمی را از رودخانه بیرون کشیدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: جسد جوان ۲۵ ساله‌ای با تلاش های تیم امداد و نجات هلال احمر شهرستان طارم از روخانه ای واقع در روستای چال این شهرستان از آب بیرون کشیده شد.

۴ هفته قبل

امدادگران جسد جوان طارمی را از رودخانه بیرون کشیدند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان ، غفور آقاجانلو در این باره گفت: این حادثه عصر روز گذشته به عوامل جمعیت هلال احمر شهرستان طارم گزارش شد و تیم امداد پس از جست و جوی چند ساعته با جسد جوان طارمی مواجه شدند.
وی گفت: بررسی ها نشان داد این جوان به قصد آب تنی داخل رودخانه وارد شده که متاسفانه پس از برخورد با صخره در دم فوت کرده و سپس در آب کم عمق مانده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تیم هلال احمر شهرستان طارم در یک منطقه سخت گذر به محل حادثه رسیدند و فرد فوت شده را از آب بیرون کشیده و تحویل پزشکی قانونی دادند.
وی با بیان این که روستای چال در ۳۰ کیلومتری زنجان به طارم واقع شده که به طور معمول خالی از سکنه است، گفت: اردیبهشت امسال یک زن جوان ۳۵ ساله ساکن دندی در ماهنشان به همراه دختر ۱۱ ساله خود در انگوران چای این شهرستان دچار حادثه شدند که با اقدام به موقع اهالی و تیم امداد ونجات هلال احمر، دختر نجات یافت، اما مادر در اثر غرق شدگی فوت کرد.