اخبار / حوادث

امداد رسانی به ۳۲ حادثه در خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از نجات ۳۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته توسط نیروهای امدادی خبر داد.

۱ هفته قبل

امداد رسانی به ۳۲ حادثه در خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد رحیم شهریاری اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ( از ۲۶ فروردین تا بامداد امروز) نیروهای امدادی هلال احمر به ۲۹۹ نفر حادثه دیده در ۳۲ حادثه امداد رسانی کردند.

وی با بیان این که نجات یافتگان حوادث شب گذشته ۳۵ نفر بودند، افزود: ۱۱ تن در حادثه واژگونی اتوبوس به مسیر رودخانه ، ۲۳ تن در چاه های کشاورزی ولیعصر(عج) سربیشه و یک چوپان در طبس توسط نیروهای امدادی نجات یافتند.

شهریاری با اشاره به این که ۱۴۳ نفر از حادثه دیدگان توسط هلال احمر اسکان یافتند، افزود:  کل حوادث را ۲۳ مورد سیل و آبگرفتگی،۳مورد حوادث جاده‌ای و ۴ مورد حوادث شهری عنوان کرد..

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان این که ۲۰۵ تن در قالب ۶۳ تیم به محل حوادث اعزام شدند، تصریح کرد: بیشترحوادث در شهرستان‌های سربیشه و طبس بوده است.

وی خاطر نشان  کرد: بر اثر واژگونی نیسان وانت در محور قاین به خواف ۳تن مصدوم شدند و واژگونی خودروی ۴۰۵ در شوسف نهبندان و برخورد ۲ دستگاه تریلی در محور خور به دیهوک با ۲ تن حادثه دیده نیز از دیگر حوادث جاده‌ای بوده که امدادرسانی شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی یادآور شد: یک کودک بیمار از روستای بی بی زها به مرکز درمانی درمیان نیز انتقال پیدا کرد.