اخبار / حوادث

امداد رسانی به ۴ نفردر واژگونی خودرو سواری ۲۰۶ در محور مهریز به انار

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز از امداد رسانی به واژگونی خودرو سواری ۲۰۶ در محور مهریز به انار و ۴ نفر حادثه دیده خبر داد.

۱ هفته قبل

امداد رسانی به ۴ نفردر واژگونی خودرو سواری ۲۰۶ در محور مهریز به انار

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ افزود : این خودرو که در کیلومتر ۴۰ جاده مهریز ( محور مهریز به انار ) واژگون شد ۴ نفر حادثه دیده در پی داشت .

وی خاطر نشان کرد، با توجه به آمادگی نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده ای مهریز، بلافاصله عوامل امدادی هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند .

زارعیان با اشاره به این که در این حادثه ۳ نفر از سرنشینان مصدوم پس از انجام اقدامات اولیه امدادی به بیمارستان مهریز انتقال یافتند. تصریح کرد: در این حادثه ،یک نفر نجاتگر کادر و ۲ نجاتگر هلال احمر به همراه یک دستگاه آمبولانس حضور داشتند.

نجات فرد مصدوم در دیواره های قلعه اسلامیه تفت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از سقوط یک نفردر چشمه دیواره های قلعه اسلامیه و نجات این فرد توسط تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر این شهرستان خبر داد.

جلیل کهدویی اظهار داشت : جوان ۲۸ ساله ای که در چشمه دیواره های قلعه اسلامیه از ارتفاع سقوط و دچار مصدومیت شدید شده بود توسط تیم تخصصی امداد و نجات کوهستان هلال احمرتفت، پس از انجام اقدامات اولیه امدادی و فیکس کردن روی بسکت امدادی به محل امن انتقال و تحویل نیروهای اورژانس داده شد تا به نزدیک ترین محل درمانی منتقل شود.

رئیس جمعیت هلال احمر تفت خاطر نشان کرد،تیم تخصصی امداد و نجات کوهستان  هلال احمر تفت در طول سال برای هرگونه حوادث احتمالی و کمک به آسیب دیدگان در پایگاه امداد و نجات کوهستان در هلال احمر تفت با ۳ نفر نجاتگر و یک نفر نجاتگر کادر به همراه تجهیزات کوهستان و یک دستگاه خودروی امدادی مستقر هستند.

کهدوئی افزود: هموطنان عزیز می توانند در هنگام بروز حادثه برای بهرمندی سریع تر از خدمات امدادی با شماره ۱۱۲ تماس بگیرند.