اخبار / ستادی

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان تدارکات پزشکی و جمعیت هلال احمر استان گیلان

در نشستی مدیران عامل سازمان تدارکات پزشکی و جمعیت هلال احمر گیلان بر گسترش همکاری های مشترک بالاخص تامین داروهای مورد نیاز استان گیلان تاکید کردند.

۸ ماه قبل

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان تدارکات پزشکی و جمعیت هلال احمر استان گیلان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی در نشستی که مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی و مدیرعامل جمعیت استان گیلان داشتند بر همکاری های مشترک و گسترش آن در حوزه های مختلف و بالاخص تأمین داروهای مورد نیاز استان گیلان تأکید شد تا با تعامل و همکاری های مناسب شرایط تأمین و توزیع دارویی استان گیلان بهبود و ارتقا یابد.
دکتر فرجی در این نشست گفت؛ همه ما اعضای خانواده بزرگ هلال احمر هستیم و باید قبل از هرچیزی خود را متعلق به این خانواده بدانیم و از فعالیت های جزیره ای پرهیز کنیم. وی در ادامه اظهار داشت با شناسایی ظرفیت ها و تعامل و همکاری های مناسب با یکدیگر می توانیم در ارتقای سلامت جامعه گام های مؤثری برداریم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان نیز در این دیدار ضمن استقبال از همکاری های مشترک گفت: از آنجا که سازمان تدارکات پزشکی یکی از سازمان های مهم جمعیت هلال احمر محسوب می شود و تامین داروهای خاص و حیاتی را بعهده دارد، جمعیت هلال احمر استان گیلان درخواست همکاری بیش از پیش با این سازمان را در حوزه های مختلف دارد.