آگهی

اخبار / استانی

امضای تفاهم نامه همکاری جمعیت هلال احمر و مرزبانی استان ایلام

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام از امضای تفاهم نامه همکاری این جمعیت با مرزبانی استان خبر داد.

۱ سال قبل

امضای تفاهم نامه همکاری جمعیت هلال احمر و مرزبانی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ایلام، حسین عارفی با اشاره به اینکه ایلام استانی مرزی است، اظهار کرد: اجرای پروژه های داوطلبی و درمانی در مناطق مرزی، آگاهی از خطرات مین و مواد منفجره در روستاهای مرز نشین، عشایر و کوچ نشینان، افزایش آگاهی عمومی و آموزش همگانی در زمینه فعالیت‌های امدادی و بشردوستانه از جمله اهداف امضای این تفاهم‌نامه است.
وی با بیان اینکه آموزش مستمر کمک های اولیه به گروه های مختلف جامعه، امری بدیهی است، افزود: برگزاری دوره های آموزشی امداد و کمک های اولیه برای پرسنل کادر و وظیفه مرزبانی از جمله مفاد این تفاهم نامه است.
عارفی با توجه به امدادرسانی هلال احمر به حادثه دیدگان احتمالی در مناطق مرزی استان ابراز امیدواری کرد و گفت: انشالله با همکاری و همراهی مرزبانی استان در جهت تسریع خدمت رسانی بتوانیم خدمات شایسته، سریع و به موقع ارائه کنیم.
در این دیدار فرمانده مرزبانی استان اظهار کرد: امیدواریم با همکاری، همراهی و همدلی جمعیت هلال احمر و مرزبانی استان در خصوص موضوعات مشترک، بتوانیم خدمات شایسته ای را به روستاهای مرز نشین، عشایر و کوچ نشینان استان ارائه بدهیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام تصریح کرد: این تفاهم نامه به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه در مواجهه با بحران های طبیعی و غیرطبیعی و همکاری متقابل در زمان وقوع بحران و استفاده از پتانسیل های موجود برای خدمت رسانی به مرز نشینان منعقد شد.

دیدگاه‌ها