اخبار / استانی

امضای تفاهم نامه همکاری میان هلال احمر خراسان شمالی و اداره کل ورزش و جوانان

جمعیت هلال احمر خراسان شمالی و اداره کل ورزش و جوانان استان به منظور خدمت رسانی به عموم مردم به ویژه جوانان و اجرای برنامه‌های مشترک، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

۳ ماه قبل

امضای تفاهم نامه همکاری میان هلال احمر خراسان شمالی و اداره کل ورزش و جوانان

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی؛ مدیرعامل این جمعیت در آیین انعقاد تفاهم نامه با اداره کل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان ظرفیت‌های بسیاری در حوزه جوانان و مسئولیت های اجتماعی دارد که با همکاری یکدیگر می ‌توانیم از آن ها به بهترین نحو بهره ببریم.

محسن نجات افزود: هدف از این تفاهم نامه توسعه ظرفیت ها و تعامل مشترک در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و همچنین بهره‌مندی از توانمندی های طرفین در زمان حوادث و مناسبت های مختلف است که در نهایت منجر به بهره مندی مردم از این خدمات می شود.

نجات ادامه داد: با توجه به ارتباط این اداره کل با هیئت های ورزشی و همچنین سمن‌های گوناگون می‌توانیم با استفاده از مربیان زبده و حرفه ای هلال احمر، آموزش این افراد را بر عهده گیریم تا در مواقع گوناگون از ظرفیت آن ها استفاده کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی نیز در این آیین اظهار کرد: نیروهای جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در حوادث سیل امسال از خودگذشتگی نشان داده و امدادرسانی به مردم را به بهترین نحو انجام دادند.

کوروش بهادری افزود: نیروهای زیر مجموعه ورزش و جوانان استان نیز در حوادث امسال از هیچ تلاشی دریغ نکردند و هرچه در توان داشتند برای خدمت به مردم انجام دادند اما نیازمند آموزش های تخصصی بیشتری هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی در پایان این دیدار رسما عضو داوطلب افتخاری جمعیت هلال احمر استان شد و لباس و کارت عضویت جمعیت هلال احمر به وی تقدیم شد.