اخبار / ستادی

انتصاب دبیرکل جمعیت در شورای‌عالی ارتباطات و کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری هلال احمر

دکتر علی اصغر پیوندی در احکامی محمودرضا پیروی، دبیرکل جمعیت هلال احمر را به عنوان “جانشین رئیس جمعیت در کارگروه ارتقای نظام سلامت اداری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی” و “عضو شورای‌عالی ارتباطات و اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران” منصوب کرد.

۹ ماه قبل

انتصاب دبیرکل جمعیت در شورای‌عالی ارتباطات و کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری هلال احمر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر در متن حکم عضویت دکتر محمودرضا پیروی در شورای‌عالی ارتباطات و اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر آمده است:

“نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، بدین وسیله به عنوان عضو شورای عالی ارتباطات و اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.

سیاستگذاری هوشمندانه در اطلاع‌رسانی و همچنین ایجاد شفافیت و گردش صحیح اطلاعات و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین ارتباطی از ضروریات هر سازمان کارآمد و موفق محسوب می‌شود و این مهم در نهادهایی چون هلال‌احمر که از دامنه خدمات متنوع و فراگیر اجتماعی و تعاملاتی گسترده با مردم برخوردارند، حساسیت و اهمیتی دو چندان می‌یابد. امید است با حضور فعال و تدابیر ارزشمند جنابعالی، هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران بتواند گام‌های موثری در این مسیر بردارد.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداغوند یگانه و مهربان مسئلت دارم. “

همچنین در بخشی از حکم انتصاب دکتر پیروی به عنوان جانشین رئیس جمعیت در کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری جمعیت هلال احمر آمده است:

در اجرای بند “ب” ماده یک آئین‌نامه پیشگیری و مقابله نظام‌مند و پایدار با مفاسد اقتصادی مصوب هیئت محترم وزیران…، به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان جانشین رئیس جمعیت در کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.

انتظار دارم نسبت به پیاده‌سازی و اجرای دقیق آئیین‌نامه فوق‌الذکر در جمعیت با همکاری سایر اعضای کارگروه مزبور اقدام فرمایید.

بالندگی و توفیق روزافزودن شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.”