آگهی

اخبار / ستادی

انتصاب مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل

حجت الاسلام و المسلمین سید علی فاطمی نیا، با حکم حجت الاسلام والمسلمین معزی نماینده ولی فقیه در هلال احمر، به سمت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل منصوب شد.

۲ ماه قبل

انتصاب مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه، متن این حکم بدین شرح است:

برادر ارجمند حجت الاسلام  والمسلمین جناب آقای «سید علی فاطمی نیا»

نظر به مسئولیت های خطیر و نقش موثر و حساس حوزه نمایندگی ولی فقیه در تحقق بخشیدن به اهداف مقدس جمعیت و ضرورت انجام وظایف و مأموریتهای محوله در اجرای منویات حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت ‌الله ‌العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی)،

با توجه به تجارب موثر و مفید جنابعالی ، به موجب این حکم به سمت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل منصوب می شوید.

اهم وظایف آن نمایندگی ، گسترش معارف و فرهنگ اسلامی و تحکیم پایه های اعتقادی، معنوی و اخلاقی مدیران، کارکنان، جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت، تقویت ارزشهای اسلامی و انقلابی و نظارت بر امور و تلاش در جهت رعایت موازین شرعی در سطح جمعیت استان می باشد.

امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و تلاش و کوشش مضاعف با هماهنگی کامل حوزه نمایندگی ولی فقیه در مرکز و همکاری متقابل با مسئولین جمعیت استان در انجام وظایف ومسئولیتهای محوله موفق ومؤید باشید.               

عبدالحسین معزی

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر