اخبار / حوادث

انتقال تمام مصدومان حادثه اتوبوس مسافربری در گرگان با همکاری اورژانس به بیمارستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: تمامی مصدومان حادثه سانحه رانندگی اتوبوس مسافربری در گرگان با همکاری اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

۴ هفته قبل

انتقال تمام مصدومان حادثه اتوبوس مسافربری در گرگان با همکاری اورژانس به بیمارستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛دکتر محمدعلی هروی اظهار کرد: در ساعت ۲۲ و ۴۲ دقیقه چهارشنبه ۸ اسفند ماه وقوع حادثه برخورد اتوبوس مسافربری حد فاصل میدان بسیج تا میدان مفتح از سوی اورژانس به مرکز ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر گلستان گزارش شد.
وی ادامه داد: بلافاصله تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان به محل اعزام و اقدامات اولیه امدادی و انتقال مصدومان را آغاز کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خاطرنشان کرد: در این حادثه ۱۴ نفر دچار حادثه شدند که با همکاری اورژانس تمامی حادثه‌دیدگان بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.
دکتر هروی بیان کرد: با توجه به برخورد اتوبوس با تیر چراغ برق و با وجود ایمن‌سازی محیط توسط آتش‌نشانی اما برای پیشگیری از وقوع حادثه و اقدام سریع در صورت وقوع، یک تیم از جمعیت هلال احمر تا ساعتی پس از انتقال کامل مصدومان در محل حاضر بوده است.
وی اشاره کرد: در این حادثه بیشتر آسیب دیدگی‌ها ترومای بینی بوده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در ادامه گفت: سامانه تلفنی ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر در سطح استان گلستان به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به ندای امداد حادثه دیدگان است.