اخبار / ستادی

اهدای حواله لوازم خانگی به ۵ زوج سیل زده گلستانی/ داوطلبان هلال احمر موجب آرامش مردم سیل زده

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: داوطلبان هلال احمر سازماندهی شده و از همان روزهای اول سیل در کنار مردم با تمام قوا حاضر شدند که این تلاش ها  موجب سربلندی میهن اسلامی شد.

۴ هفته قبل

اهدای حواله لوازم خانگی به ۵ زوج سیل زده گلستانی/ داوطلبان هلال احمر موجب آرامش مردم سیل زده

به گزارش روابط عمومی هلال احمر گلستان، مهندس چراغعلی در آیین تجلیل از خادمین سیل گلستان گفت: وجود داوطلبان سبب آرامش مردم سیل زده بود و آنچه نقش هلال احمر را در اجرای برنامه های انسان ‌دوستانه برجسته تر می‌کند، وجود ظرفیت عظیم و غنی منابع انسانی داوطلبان است.

اعتماد مردم سرمایه جمعیت هلال احمر است

مهندس ربیعی، عضو هیات مدیره جمعیت هلال احمر گلستان هم گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر سیل ویرانگر را به سیل مهربانی تبدیل کرد.اعتماد مردم سرمایه جمعیت هلال احمر است و این نهاد مردمی به عنوان نماد وحدت و همدلی و سازمانی بین المللی که با هدف تسکین آلام بشری تلاش می کند.

در این مراسم همچنین با حضور آیت الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان و محمد نصیری، رئیس سازمان داوطلبان، حواله لوازم خانگی به ۵ زوج داوطلب جمعیت هلال احمر گلستان درگیر در سیل اخیر استان اهدا شد.

این اقلام زیستی شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، پنکه و تلویزیون اهدایی خیرین و داوطلبان است که از سوی جمعیت هلال احمر به استان ارسال شده است.

 این ۵ زوج جوان می توانند با در دست داشتن حواله و مراجعه به انبارهای مشخص شده کالاهای خود را دریافت کنند. در پایان مراسم، از داوطلبان ، جوانان و‌ نجاتگران فعال در سیل تجلیل شد.