اخبار / استانی

اهدای ۲۵ میلیون ریال به سیل‌زدگان از سوی خیر رفسنجانی در طرح “با مهر تا مهر”

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان از کمک نقدی ۲۵ میلیون ریالی خیر داوطلب این جمعیت در اجرای طرح “با مهر تا مهر” خبر داد.

۲ ماه قبل

اهدای ۲۵ میلیون ریال به سیل‌زدگان از سوی خیر رفسنجانی در طرح “با مهر تا مهر”

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ حسن امینی رنجبر با اشاره به این که مردم آسیب دیده از سیل اخیر در کشور نیازمند یاری و حضور گرم سایر مردم در نقاط مختلف کشور هستند، گفت: جمعیت هلال احمر در ساعات اولیه حادثه سیل در امدادرسانی به خوبی نقش خود را ایفا کرده است.

وی با اشاره به حضور فعال سازمان جوانان در نقاط سیل زده، گفت: اعزام تیم های حمایت روانی (سحر) و اجرای برنامه های بشردوستانه با مشارکت و حضور اعضای این سازمان نشان از رشد و بالندگی اهداف بشردوستانه و عام المنفعه صلیب سرخ و هلال احمر در کشور دارد.

وی با اشاره به آغاز فصل تابستان و اهمیت غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان گفت: کودکان و نوجوانان از جمله گروه های آسیب پذیر جامعه در مواقع بحران و حوادث هستند و باید برای مناطق سیل زده  به این نکته توجه ویژه کرد.

وی درباره اجرای طرح ” بامهر تا مهر” توسط سازمان جوانان گفت: اعضای جوانان پتانسیل و و ظرفیت بسیار خوبی برای اجرای این طرح هستند و این توانمندی را در زلزله کرمانشاه و سیل های اخیر به به خوبی نشان داده اند.

امینی یادآور شد: یکی از خیرین داوطلب این جمعیت با هدف مشارکت در اجرای طرح “با مهر تا مهر”  ۲۵ میلیون ریال وجه نقد برای تهیه و خرید کتاب و نوشت افزار به جمعیت هلال احمر اهدا کرد.