اخبار / استانی

اهدای ۸ هزار بسته لوازم التحریر توسط داوطلب گلستانی در مناطق محروم و سیل زده گلستان

خیر نوع‌دوست و داوطلب گنبدکاووسی در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، ۸ هزار بسته لوازم التحریر و نوشت افزار را در میان دانش آموزان مناطق محروم و سیل زده گلستان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، خراسان رضوی و مازندران توزیع می کند.

۲ ماه قبل

اهدای ۸ هزار بسته لوازم التحریر توسط داوطلب گلستانی در مناطق محروم و سیل زده گلستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ دکتر هروی مدیرعامل هلال احمر استان گلستان گفت: این اقدام نوع دوستانه خیر داوطلب گلستانی با هدف بهره مندی دانش آموزان مناطق محروم و سیل زده از لوازم کمک آموزشی و لوازم التحریر در آستانه سال تحصیلی جدید و حضور با انگیزه و بدون دغدغه دانش آموزان در کلاس های درس انجام خواهد شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان خاطر نشان کرد: این امر خیرخواهانه در قالب طرح ملی ارمغان مهر سازمان داوطلبان و طرح ملی بامهرتامهر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مناطق محروم و سیل زده گلستان و چند استان کشور انجام می شود.

وی در ادامه افزود: حاج محمد شهرکی خیر داوطلب گنبدکاووسی ۸ هزار بسته برنج ۱۰ کیلوگرمی را هم جهت توزیع در میان مردم مناطق محروم و سیل زده گلستان و استان های سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، خراسان رضوی و مازندران تهیه کرده که به زودی توزیع می شود.

با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان، معاون سیاسی امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس و عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان و حاج محمد‌ شهرکی خیر نوع‌دوست و داوطلب گنبد کاووسی، ۵۰۰ بسته لوازم التحریر و نوشت افزار اهدایی این خیر گلستانی در میان دانش آموزان مناطق محروم شهرستان گنبدکاووس توزیع شد.