اخبار / ستادی

ایجاد تفرقه و اختلافات داخلی از مهمترین اقدامات معاندان و مخالفان نظام پس از وقوع بحران در کشور است

حجت الاسلام و المسلمین معزی در ادامه بازدید از مناطق سیل زده استان خوزستان، با امام جمعه سوسنگرد دیدار و گفت و گو کرد.

۳ ماه قبل

ایجاد تفرقه و اختلافات داخلی از مهمترین اقدامات معاندان و مخالفان نظام پس از وقوع بحران در کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی در این دیدار با تقدیر از حضور بی شائبه امام جمعه سوسنگرد از ابتدای وقوع سیل در جمع سیل زدگان و امدادگران، گفت: شایسته یک روحانی است که در هنگام مصیبت در کنار مردم هنگام رنج و درد باشد و بتواند قدمی برای تسکین آلام مصیبت دیدگان بردارد.
وی با تاکید بر اینکه حضور روحانیت مشوقی برای همه نیروهای خدمت رسان در صف مقدم کمک به آسیب دیدگان است، افزود: البته نباید فشارهای روحی و روانی ناشی از تجربه سختی و مشکلات سیل زدگان نادیده گرفته شود.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه مردم و مسئولان باید با هوشیاری کامل و رصد اقدامات معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که در حوادث اخیر برای ایجاد تفرقه و اختلافات داخلی صورت می گیرد، در خدمت رسانی و ارائه خدمات مورد نیاز مصیبت دیدگان و متاثران سیل عمل کنند، خاطر نشان کرد: این اتحاد و همدلی پس از بحران که در ایران اسلامی شکل گرفته است، در سراسر دنیا زبانزد و بی نظیر است.
امام جمعه سوسنگرد نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در بین مردم سیل زده شهرستان سوسنگرد، به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص ارائه خدمات لازم به سیل‌زدگان و همچنین وضعیت فرهنگی این شهرستان پرداخت .
حجت الاسلام و المسلمین شمیل‌پور از فعالیت های شبانه روزی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در جریان وقوع سیل در سوسنگرد قدردانی کرد و افزود: نیروهای خدوم جمعیت هلال احمر به عنوان نخستین نیروهای امدادی همواره در کنار مردم مصیبت‌زده حضور داشته و اکنون نیز به ارائه خدمات معیشتی و فرهنگی در بین مردم می پردازند که قابل تقدیر است.