اخبار / ستادی

بازدید دبیرکل جمعیت هلال‌احمر از مناطق شرق شهرستان اصفهان

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در سفر یک روزه از منطقه شرق شهرستان اصفهان از جمله شهرستان ورزنه که بیماری سالک در آن شیوع یافته و دکتر عمادی با همکای هلال‌احمر به صورت داوطلبانه مشغول درمان بیماران این منطقه است، بازدید کرد.

۱ ماه قبل

بازدید دبیرکل جمعیت هلال‌احمر از مناطق شرق شهرستان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر محمودرضا پیروی که به همراه تعدادی از روسا و معاونان جمعیت از جمله مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات، محمد نصیری، رئیس سازمان داوطلبان، روح الله فروزش، معاون پارلمانی به این استان سفر کرده بود؛ با مسئولان محلی بخش‌های مختلف شرق شهرستان اصفهان جلساتی را برگزار کرد.

در جلسه دبیرکل با مسئولان منطقه جرقویه، پس از طرح خواسته‌ها و نیازهای منطقه، مقرر شد طرح ایجاد پایگاه امداد و نجات و ایجاد خانه‌های هلال برای این مناطق مطالعه شود. استقرار کاروان‌های نیکوکاری در بخش‌های مختلف منطقه جرقویه از دیگر مسائلی بود که در این جلسه مطرح شد.

محمودرضا پیروی در ادامه بازدیدها در بن‌رود در شهرستان ورزنه حاضر شد و مسئولان محلی این بخش نیز خواسته‌ها و نیازهای خود را مطرح کردند.

شهرستان ورزنه از جمله بخش‌هایی است که در آن بیماری سالک رواج یافته و چند روزی است دکتر عمادی به صورت داوطلبانه در این منطقه حاضر شده و با همکاری جمعیت هلال احمر به درمان افراد مبتلا به این بیماری پرداخته است.

دکتر پیروی در دیدار با مسئولان این منطقه اظهار کرد: آمدنم به اینجا لطف خدا بود تا از نزدیک با شرایطی که منطقه درگیر آن است، آشنا بشوم.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر گفت: تلاش داریم تا این منطقه به یک دستگاه خودروی امدادی مجهز شود و همچنین دارو به اندازه کافی به مردم منطقه رسیده و مشکل درمان آنها برطرف شود.

بازدید از چند پایگاه امداد و نجات در شرق شهرستان از جمله پایگاه‌های کوهپایه و هرند نیز از دیگر برنامه‌های این سفر بود.

دیدگاه‌ها