به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ محمود محمدی‌نسب در بازدید از بخش های مختلف درمانگاه‌های جمعیت هلال احمر مستقر در نجف در جریان روند ارائه خدمات دارویی و درمانی به زائران اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) قرار گرفت.

محمدی نسب در این بازدیدها ضمن قدردانی از خدمات کادر درمانی حاضر در این درمانگاه، تصریح کرد: امسال هم جمعیت هلال احمر ارائه خدمات درمانی به زائران را برعهده گرفته است. خوشبختانه تمام پایگاه‌های درمانی در نجف فعال هستند و همکاران داوطلب جمعیت هلال پرتلاش فعالیت‌های خود را دنبال می‌کنند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر که به منظور نظارت مستقیم بر نحوه عملکرد مراکز درمانی جمعیت هلال احمر به کشور عراق سفر کرده است، با بیماران این‌مراکز گفت‌و‌گو‌ و در روند جزئیات درمان این زائران قرار گرفت.

 محمدی نسب در درمانگاه ام‌القرا‌ ضمن قدردانی از فعالیت کادر درمانی این مجموعه از بیماران بستری شده در این درمانگاه عیادت و دلجویی کرد.

دبیرکل‌جمعیت هلال‌احمر همچنین در بازدید خود از درمانگاه جمعیت هلال‌احمر در صحن حضرت زهرا(س) خدمت به زائران اربعین حسینی را در حرم امام علی (ع) یک سعادت بزرگ دانست و گفت:حضور در جمع شما خادمین زائران امام حسین(ع) برای من یک افتخار بزرگ است. مهندس محمدی نسب همچنین از درمانگاه نبا و انبار دارویی جمعیت هلال‌احمر شهر نجف در این درمانگاه نیز بازدید داشت.