به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر محمودرضا پیروی امروز با همراهی لقمانیُ معاون استاندار فارس از مناطق سیل زده استان فارس به خصوص محله سعدی و حسینیه سعدی محل تقسیم اقلام امدادی برای سیل زدگان، ضمن خسته نباشید و خداقوت به همه امدادگران هلال احمر استان در جریان نحوه خدمت رسانی به هموطنان و ارزیابی نیازهای مردم منطقه قرار گرفت.
در این بازدید حسین درویشی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس ضمن ارائه گزارشی به دبیرکل جمعیت هلال احمر از روند خدمت رسانی به هموطنان متاثر از سیل در شیراز از تداوم عملیات امدادرسانی جمعیت هلال احمر استان به سیل زدگان خبر داد و گفت: ارزیابی، امدادرسانی و توزیع اقلام امدادی ادامه دارد و در آخرین بازدید و آمار دریافتی تاکنون حدود ۲۴۶ خانوار اقلام امدادی دریافت کردند .
وی افزود: تا کنون ۲۴۶ بسته اقلام غذایی شامل برنج ، موکت ، پتو ، روغن ، چای ، قند ، شکر ، نمک و کنسرو با تلاش نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر میان متاثران از سیل توزیع شده است .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس اظهار کرد: تیم های ارزیاب با مراجعه به محل های حادثه، پس از ارزیابی های فنی، اقلام مورد نیاز را درخواست کردند که بلافاصله توسط تیم‌های امدادی به محل مورد نظر انتقال داده شد.
وی همچنین از حضور تیم های آفرود در خدمات رسانی به سیل زدگان در کنار اعضای جمعیت خبر داد و تصریح کرد: این تیم ها در قالب گروه های داوطلبان جمعیت هلال احمر شیراز ساماندهی و به منظور خدمت رسانی و توزیع اقلام امدادی به مناطق اعزام شدند .