اخبار / ستادی

بازدید سرزده دبیرکل جمعیت هلال احمر از داروخانه مرکزی جمعیت هلال‌ احمر

دبیرکل جمعیت هلال احمر در بازدید سرزده از از داروخانه مرکزی جمعیت هلال احمر گفت: خدمات ارزنده ای در داروخانه مرکزی هلال‌ احمر به مردم ارائه می شود.

۵ ماه قبل

بازدید سرزده دبیرکل جمعیت هلال احمر از داروخانه مرکزی جمعیت هلال‌ احمر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ دکتر محمودرضا پیروی؛ دبیرکل جمعیت هلال احمر روز سه شنبه ۱۸ دی ماه از داروخانه مرکزی جمعیت هلال‌ احمر بازدید و در جریان روند ارائه خدمات دارویی به مردم قرار گرفت.

دبیرکل جمعیت هلال احمردر این بازدید بگفت: داروخانه مرکزی پیشرفت های بسیار خوبی در زمینه اصلاح فرایندها داشته و خدماتی که به مردم ارائه می شود، بسیار ارزشمند است.

دکتر پیروی افزود: سازمان تدارکات پزشکی یکی از سازمان های مهم و معتبر جمعیت هلال احمر است که داروهای خاص مورد نیاز مردم را با بهترین کیفیت تامین و توزیع می کند.

وی درباره خدمت رسانی به مردم در داروخانه ها گفت: انتظار داریم فرآیندهای مناسبی برای تحویل دارو در نظر گرفته و اجرایی شود، می بایست برای انجام امور جاری نیز راه های ایمن را انتخاب کنیم و از پیچیدگی ها بکاهیم.

دبیرکل جمعیت هلال احمر همچنین با حضور در جلسه شورای مدیران سازمان با بیان اینکه سازمان تدارکات پزشکی یکی از سازمان های مورد اعتماد جمعیت هلال احمر و مردم است، بیان کرد: نظارت بر امور و پاسخگو بودن امری مهم است و باید حاشیه ها را به حداقل رسانده و در کارها تسریع و تسهیل ایجاد کنیم تا خدمات مورد نیاز مردم بدون مشکل تامین و ارائه شود.

دیدگاه‌ها