اخبار / استانی

بازدید نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر از پایگاه امداد جاده ای کمربند غربی میبد

حجت الاسلام والمسلمین معزی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور و هیئت همراه از پایگاه امداد و نجات جاده ای کمربندغربی هلال احمر شهرستان میبد بازدید کرند.

۳ روز قبل

بازدید نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر از پایگاه امداد جاده ای کمربند غربی میبد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، در این بازدید که جمعی از مسئولان استان و شهرستان و خیرین و شورای اجرایی هلال احمر شهرستان حضور داشتند، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میبد در سخنانی با بیان فعالیت‌های مختلف این جمعیت در حوزه های مختلف،بر استفاده از توانمندی‌های بالقوه بویژه توان داوطلبان و خیرین در توسعه و پیشبرد اهداف عالی جمعیت هلال احمر تاکیدکرد.

حجت الاسلام و المسلمین معزی نیز در دیدار صمیمانه با امدادگران این پایگاه با تقدیر و تشکر از امدادگران خدوم و زحمتکش این پایگاه، فرصت خدمت در هلال احمر را نعمت و عطیه الهی برشمرد و افزود: امدادگران جمعیت هلال احمر با خدمت بی منت و موثر خود به آسیب دیدگان و رنج دیدگان موجبات رضایت خداوند را فراهم می‌کنند.

وی گفت: تلاش و همت جمعیت هلال احمر همواره باید کمک و امداد به مردم باشد و می بایست این موضوع را در میان تمامی کارکنان و داوطلبان تسری و گسترش دهد.

حجت الاسلام و المسلمین معزی گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نهادی داوطلب محور است، پایگاه‌های امداد جاده ای هلال احمر در مسیرهای مواصلاتی کشور، موجب امنیت و آرامش خاطر مردم است.

نماینده ولی فقیه در ادامه با تاکید بر ضرورت آموزش‌های امدادی و امکانات روزآمد افزود: تلاش کنیم شرایط فراگیری آموزش های به روز را برای نیروهای امدادی و نجاتگران به وجود آورده و به منظور ارائه خدمات بهتر به حادثه‌دیدگان امکانات خود را روزآمد کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین معزی افزود: حوزه نمایندگی ولی فقیه نیز در هلال احمر همواره در کنار امدادگران بوده و نسبت به مسائل شرعی، اخلاقی، فرهنگی، قرآنی و ارتقا و نشر آن در میان امدادگران تلاش می کند. حوزه نمایندگی ولی فقیه می تواند مشاور امینی برای نجاتگران در امور دینی باشد و هدف ما ارائه خدمات فرهنگی به این جوانان و نجاتگران این مجموعه مردمی است.

در ادامه، یکی از نجاتگران به نمایندگی از دیگر عوامل امدادی به بیان دیدگاه ها، راهکارها ومشکلات موجود پرداخت.