آگهی

اخبار / استانی

باشگاه امدادگران باید مرکز ثقل فعالیت های هلال‌احمر باشد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: باشگاه امدادگران می تواند مرکز ثقل فعالیت های هلال احمر باشد و مسئولان ستاد و شعب باید فرآیند تحقق این شرایط را تسهیل کنند.

۲ ماه قبل

باشگاه امدادگران باید مرکز ثقل فعالیت های هلال‌احمر باشد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران، مجتبی اکبری در نشست با مسئولان امداد و نجات و دبیران باشگاه امدادگران گفت: برنامه راهبردی ما تسهیل مشارکت موثر امدادگران در مدیریت شعب و فرآیند نظارت بر کیفیت ارائه خدمات است.

وی با تاکید بر نقش تعیین کننده امدادگران در توان عملیاتی هلال احمر استان گفت: باید تا جایی که می توانیم زمینه مشارکت و حضور امدادگران را در تمام فرآیندهای سازمانی تسهیل کنیم.

اکبری گفت: تا کنون بیش از ۳ هزار امدادگر در استان آموزش های تخصصی را فرا گرفته و سازماندهی شدند از این رو باید زمینه به کارگیری و مشارکت همه آنان را در عملیات امدادی فراهم کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران با اشاره به اینکه باشگاه امدادگران باید محور فعالیت های هلال احمر باشد، افزود: انتظار مهم از امدادگران مسئولیت پذیری و تعهد سازمانی است. این مولفه مهم ترین مساله ای است که باید در چارچوب فعالیت های داوطلبی و امدادگری و در قالب باشگاه امدادگران تقویت شود.