اخبار / استانی / ستادی

با اجرای «نذر آب۲»؛ کاروان سلامت اردبیل به مناطق محروم سربیشه خراسان جنوبی می‌رود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از اعزام کاروان سلامت این جمعیت همزمان با ۱۹ استان کشور به مناطق درگیر خشکسالی در استان خراسان جنوبی خبر داد.

۴ هفته قبل

با اجرای «نذر آب۲»؛ کاروان سلامت اردبیل به مناطق محروم سربیشه خراسان جنوبی می‌رود

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی گفت: این کاروان با حضور در بخش دُرُح شهرستان سربیشه استان خراسان جنوبی علاوه بر ویزیت خانواده‌های روستایی، خدماتی دارویی رایگان به بیماران، آموزش، توزیع بسته های بهداشتی و حمایتی بین آسیب دیده ها را نیز ارائه خواهد کرد.

وی از توزیع یک‌هزار بسته بهداشتی و حمایتی و ۱۱ هزار بطری آب در این طرح خبر داد و گفت: ارائه خدمات حمایتی و اجتماعی به نیازمندان با استفاده از منابع و کمک های خیرین از جمله خدماتی است که از سوی این کاروان سلامت با مشارکت ۲۵ نفر ارائه می‌شود.

معبودی گفت: بر اساس برنامه ریزی‌ها، این کاروان با حضور پزشک متخصص، پزشک عمومی، دندانپزشک، روان شناس، کارشناس مامایی، اپتومتریست، دارویار و پرستار به مدت سه روز از ۲۹ تا ۳۱ مردادماه در استان خراسان جنوبی به مردم مناطق محروم و کم‌برخوردار این استان خدمات رایگان درمانی، بهداشتی و آموزشی ارائه می‌کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به راه اندازی کمپین «نذر آب۲» در مناطق حادثه دیده و متاثر از خشکسالی در استان خراسان جنوبی، گفت: کمک‌های نقدی مردم استان در قالب این کمپین جمع آوری و در راه بهبود وضع معیشت، آب و زندگی مردم استان محروم برای آنها هزینه خواهد شد.