اخبار / ستادی

با حکم رئیس جمعیت، رمضانی رئیس ستاد برگزاری هفته هلال شد

رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی، اسماعیل رمضانی مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی این جمعیت را به عنوان «رئیس ستاد برگزاری هفته هلال احمر» منصوب کرد.

۵ ماه قبل

با حکم رئیس جمعیت، رمضانی رئیس ستاد برگزاری هفته هلال شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت در این حکم خطاب به اسماعیل رمضانی آورده است:
«از آنجا که هفته هلال احمر فرصت مناسبی به منظور تشریح برنامه ها و شناساندن خدمات و اقدامات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نهاد بشردوستانه و امدادرسان می باشد، با عنایت به گستره وسیع فعالیت ها و خدمات جمعیت از جنابعالی انتظار دارم با تشکیل کمیته های مختلف کاری و بهره مندی از ظرفیت های علمی، تخصصی و اجرایی موجود و برنامه ریزی دقیق، منسجم و کارا، تمام همت و تلاش خود را در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این هفته و ارتقاء سطح آگاهی عمومی نسبت به خدمات متنوع و خداپسندانه جمعیت هلال احمر به کار گیرید و گزارش روند اجرای برنامه های ستاد را به طور مرتب به اینجانب منعکس نمایید.
یقینا سازمان ها، معاونت ها و سایر واحدهای تابع جمعیت، همکاری لازم را به منظور هرچه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های این هفته در دستور کار خود قرار خواهند داد.
بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»