اخبار / استانی

برگزاری جشنواره آب ویژه اعضای کانون غنچه های هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی هدف از برگزاری جشنواره آب را ترویج فرهنگ صرفه جویی در و نهادینه کردن مصرف آب در جامعه به خصوص کودکان دانست.

۳ ماه قبل

برگزاری جشنواره آب ویژه اعضای کانون غنچه های هلال احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی، محسن نجات در این جشواره گفت: تلاش می کنیم با اجرای این برنامه ها  و طرح همیار آب  غنچه های هلال نقش موثری در صرفه جویی مصرف آب داشته باشند.

 وی افزود: با توجه به مشکل بی آبی  درسطح کشور و وجود مشکلات فراوان در کم آبی استان هدف این است که از ابتدای زندگی به کودکان فرهنگ حفظ آب و ارزش گذاری برای این سرمایه حیات آموزش داده شود.

نجات اضافه کرد: کودکان با یادگیری راه های صرفه جویی در مصرف منابع خانواده ها را به سمت مدیریت مصرف آب هدایت می کنند.

همچنین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با ابراز خرسندی از حضور غنچه های هلال، گفت: امیدواریم در ایام دهه فجر مانور تخلیه اضطراری با مشارکت مدیران و مربیان برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان در این جشنواره که با حضور محمد زاده رئیس اداره  پیش دبستانی سازمان جوانان کشور و سایر مسئولین این جمعیت و دبیر کانون ها و مربیان برگزار شد ۲۵۰ غنچه هلال  از ۱۲ مهد کودک  باهم متحد شدند با حفظ روزانه قطره های آب از هدر رفتن میلیون ها قطره آب در روزخودداری کنند و در الگوی درست مصرف آب سهیم باشند.

 در حاشیه این جشنواره نمایشگاه نقاشی برگزار و ۵۰۰  بطری آب معدنی برای کودکان کرمانشاه جمع آوری شد.

دیدگاه‌ها