اخبار / ستادی

برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی ویژه تیم‌های واکنش سریع کشور

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: دوره آموزشی مهارتی ویژه تیم‌های واکنش‌سریع کشور در مراکز آموزشی جمعیت دو استان گیلان و کرمان در حال برگزاری است.

۲ ماه قبل

برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی ویژه تیم‌های واکنش سریع کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی سلیمی افزود: این دوره آموزشی به صورت همزمان با حضور هلال‌احمر استان‌های فارس، کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان به میزبانی مرکز استان کرمان در این استان و همچنین با حضور نمایندگان هلال‌احمر استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، البرز و کرمانشاه به میزبانی جمعیت گیلان در این استان؛ به مدت ۸ روز از ۴ تا ۱۱ مرداد ماه با حضور ۲۰۰ نجاتگر هلال احمر در حال برگزاری است.

وی گفت: این دوره آموزشی در سه بخش ارتفاع و فضای معلق، نجات در آوار و نجات در جاده به صورت تئوری و عملی زیر نظر مربیان مجرب و با حضور ناظرین سازمان امداد و نجات برگزار می شود .

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به این که هدف از برگزاری دوره‌های مهارتی، ارتقای توان عملیاتی نجاتگران شعب هلال‌احمر است، افزود: بر اساس زمان‌بندی، این دوره آموزشی تا پایان شهریور ماه برای تمامی اعضای تیم‌های واکنش‌سریع در مراکز آموزشی هلال احمر برگزار خواهد شد.