اخبار / ستادی

برگزاری دوره آموزشی “توانمندسازی کارشناسان  آموزش و پژوهش سراسر کشور”

دوره آموزشی توانمندسازی کارشناسان آموزش و پژوهش سراسر کشور به مدت سه روز از تاریخ ۷ مرداد ماه به همت معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و با میزبانی جمعیت هلال احمر استان گیلان در شهرستان فومن برگزار شد.

۲ ماه قبل

برگزاری دوره آموزشی “توانمندسازی کارشناسان  آموزش و پژوهش سراسر کشور”

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر احمد سلطانی، هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی کارشناسان حوزه آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان‌ها با سیاست‌های آموزشی جمعیت هلال‌احمر ، اعلام کرد.

 معاون آموزش، پژوهش و فناوری با اشاره به نقش بی بدیل کارشناسان توانمند و ساعی در پیشبرد اهداف آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر کشور گفت: حوزه آموزش و پژوهش جمعیت هلال‌احمر برای گذار از نگاه سنتی و دستیابی به رشد در مسیرحرفه‌ای، نیاز به متخصصان شایسته این حوزه، محتوای آموزشی بروز شده، تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و راه‌حل‌های کاربردی و آزموده شده در استانها دارد.

وی برگزاری این دوره های آموزشی را گامی موثر در ایجاد زبان و درک مشترک و هموارسازی مسیر آموزش‌های کارکنان، مربیان، امدادگران، داوطلبان و عموم مردم برشمرد.

دکتر سلطانی ضمن تقدیر از میزبانی جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: این سومین نشست از سلسله نشست‌های آموزشی و توانمند سازی حوزه آموزش و پژوهش هلال احمر کشور است و پیش از این در دو دوره قبلی برای معاونین آموزش و پژوهش استان‌های سراسر کشور و برای روسای ادارات آموزش  برگزار شده بود.