آگهی

اخبار / استانی

برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت «تمرین آمادگی برای شرایط اضطراری» در خوزستان

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: دوره آموزش ضمن خدمت «تمرین آمادگی برای شرایط اضطراری» با حضور ۶۰ نفر از عوامل ستادی این جمعیت در اهواز برگزار شد.

۲ ماه قبل

برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت «تمرین آمادگی برای شرایط اضطراری» در خوزستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، فرهاد مکوندی گفت: دوره آموزش ضمن خدمت «تمرین آمادگی برای شرایط اضطراری» با حضور ۶۰ نفر از مدیران و کارکنان ستادی این جمعیت در دو مرحله در اهواز برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این دوره را آغاز تمرین های آمادگی مستمر برای کارکنان ستادی هلال احمر خوزستان در قالب دوره های عملیاتی عنوان کرد و گفت:شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با مفاهیم و مطالبی از جمله احیای قلبی – ریوی، چادرزنی، بانداژ و پانسمان، پناه گیری و تخلیه اضطراری، اطفای حریق و سایر مباحث مربوط به کمک های اولیه و آمادگی در برابر حوادث آشنا و روزآمد شدند.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: اجتناب از اجرای دوره های کلاسی صرف و تغییر روش آموزش مهارت های امدادی به صورت تمرینی و میدانی، تمرکز بر انجام تمرین های کاربردی و اثرگذار در آموزش و ایجاد بستر تمرین برای تمامی کارکنان و فراگیران مشارکت کننده از جمله موارد رعایت شده در این دوره بوده است.