اخبار / ستادی

برگزاری مرحله دوم آزمون سراسری آموزش‌دهندگان دوره “آمادگی در برابر مخاطرات”

دومین مرحله از آزمون سراسری آموزش‌دهندگان دوره حضوری “آمادگی در برابر مخاطرات ” صبح امروز در حوزه معاونت آموزش و پژوهش و با نظارت مسئولین حراست استان‌های سراسر کشور برگزار شد.

۹ ماه قبل

برگزاری مرحله دوم آزمون سراسری آموزش‌دهندگان دوره “آمادگی در برابر مخاطرات”

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، دکتر احمد سلطانی، سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با اشاره به ضرورت توسعه کمی و کیفی تعداد مربیان آموزشی جمعیت هلال احمر از تدوین برنامه جامعه ساماندهی مربیان در جمعیت هلال احمر خبر داد.

وی ادامه داد: برگزاری این آزمون‌ها یکی از اقدامات طراحی شده در این برنامه به منظور یکسان سازی و تکمیل بانک اطلاعات مربیان سراسر کشور برای برنامه‌ریزی دوره‌های حضوری آموزش همگانی است.

سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: تکمیل بانک اطلاعات مربیان کنونی، تشکیل پرونده سلامت مربیان، رتبه‌بندی مربیان و تبیین روند ارتقای آن ها و نهایتا صدور کارت شناسایی از مراحل اصلی این طرح است. 

لازم به ذکر است، با توجه به اهمیت آموزش گروه‌های هدف پیرامونی، دوره‌های آموزشی آمادگی در برابر مخاطرات ویژه گروه‌های مختلف اجتماعی به صورت حضوری در چندین مرحله برنامه‌ریزی شده است.