اخبار / ستادی

برگزاری نخستین آیین تکریم کریمان؛ روحیه کریمانه همواره در مردم ایران وجود داشته است

نخستین آیین تکریم کریمان به مناسبت میلاد علی ابن موسی رضا (ع) با حضور اعضا و کارکنان جمعیت هلال احمر و تجلیل از ۵ تن از فعالان در سیل اخیر که خدمات کریمانه شاخص و متفاوت داشته‌اند، برگزار شد.

۵ ماه قبل

برگزاری نخستین آیین تکریم کریمان؛ روحیه کریمانه همواره در مردم ایران وجود داشته است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌‌احمر، معاون فرهنگی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در این‌ مراسم با اشاره به اینکه از وظایف ذاتی هلال‌احمر ترغیب و تشویق مردم به اکرام، خیرخواهی و انفاق است، گفت: بنابراین برای تجلیل از فعالان در حادثه سیل اخیر که کار کریمانه کردند، ستادی تشکیل و با همکاری سازمان های جوانان و داوطلبان و اداره‌کل روابط عمومی ستاد تعدادی از افراد که شایسته عنوان کریمان بودند را انتخاب کردیم.

یاسر احمدوند با اشاره به اینکه منتخبان تکریم کریمان از میان افرادی که شایسته عنوان کریمان بودند، انتخاب شدند، افزود: بر این اساس با لحاظ شاخص هایی چون انجام کار نافع، پرهیز از فعالیت نمایشی و … با توجه به شرایط برگزاری این آیین ۵ نفر را به عنوان برگزیده این آیین برای تقدیر انتخاب کردیم.

وی افزود: البته در این زمینه خیرانی که کمک مادی کرده بودند را چون مورد تجلیل سازمان داوطلبان قرار می گیرند، حذف کرده و فقط افرادی را انتخاب کردیم که خدمتی متفاوت و شاخص از دیگران انجام داده بودند.

احمدوند گفت: روحیه کریمانه همواره در میان مردم‌ وجود داشته و با تقویت این روحیه شاهد اتفاقات خوب به خصوص در سیل اخیر بودیم و امیدواریم با تقویت هر چه بیشتر این روحیه افق‌های روشن ترسیم شود. 

در این مراسم از محمد خامه ای، روح الله خسروی نژاد، حجت الاسلام والمسلمین محسن احمدیان، حامد هادیان و حجت الاسلام والمسلمین صدارت به عنوان ۵ برگزیده نخستین آیین کریمان که در سیل ۹۸ خدمات شایسته و متفاوتی به هموطنان خود ارائه کرده‌اند، تقدیر شد.