اخبار / ستادی

برنامه‌ریزی برای همکاری بیشتر معاونت آموزش هلال‌احمر با شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام

در نشست معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با معاون ارتباطات و همکاری های شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام و معاون راهبردی دبیرخانه این شبکه بر توسعه همکاری‌ها تاکید شد.

۳ ماه قبل

برنامه‌ریزی برای همکاری بیشتر معاونت آموزش هلال‌احمر با شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، دکتر سلطانی، معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت در دیدار با مسئولان شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام با ارائه توضیحاتی درباره ساختار این سازمان، به تشریح  ماموریت‌ها و برنامه‌های آموزشی هلال احمر پرداخت و بر ضرورت هماهنگی‌های بین بخشی به منظور نیل به اهداف جمعبت تاکید کرد.

علی کریمی مرید، معاون راهبردی رئیس دبیرخانه دائمی شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام ضمن معرفی شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام هم در این جلسه با تشریح شرایط عضویت در این شبکه، گفت: این شبکه یکی از شبکه‌های ۱۳ گانه کمیته دائمی همکاری‌های علمی و فناوری کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با نام اختصاری کامستک (COMSTECH) است.

وی گفت: این شبکه پایگاهی مهم و غنی برای تقویت و توسعه آموزش عالی و همگانی جهان اسلام است و تلاش می‌کند تا به واسطه ظرفیت این شبکه دانشگاه‌های مجازی کشور، در توسعه آموزش همگانی موثر باشد.

در این جلسه مقرر شد پس از احصاء اطلاعات تکمیلی و کارشناسی بیشتر نسبت به تبیین روند همکاری با این شبکه در جلسات آتی تصمیم گیری و برنامه ربزی لازم انجام شود.