آگهی

اخبار / استانی

برگزاری نشست همکاری هلال‌احمر و پالایشگاه بیدبلند بهبهان

سرپرست جمعیت هلال احمر بهبهان از برگزاری نشست هم‌اندیشی با مدیرعامل پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس این شهرستان خبر داد.

۲ ماه قبل

برگزاری نشست همکاری هلال‌احمر و پالایشگاه بیدبلند بهبهان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، حسین مرشد بهبهانی در این نشست مشترک، گفت: صنایع و مجموعه های صنعتی سهم مهمی در کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان در حوادث و بلای غیر طبیعی داشته و دارد و هلال احمر با توجه به وظیفه خود در ارائه خدمات بشردوستانه به قطب اصلی التیام آلام دردمندان مبدل شده که در این زمینه باید نهادهای دیگر هم در کنار آن باشند.

وی با بیان این که صنعت می‌تواند علاوه بر بعد عملیات در حوادث و سوانح نقش کارگروه‌های فرهنگی را ایفا کرده و به‌خوبی در این کارگروه ایفای نقش کند، افزود: در نخستین ساعات فراخوان جمع آوری کمک به سیل زدگان، پالایشگاه بیدبلند نخستین محموله تخصصی بانوان و کودکان را به مناطق اعزام کرد که این کار مهم، جای تقدیر و تجلیل دارد.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بهبهان ابراز امیدواری کرد: همکاری های متقابل در حوزه امدادی، آموزشی و بشردوستی بین این دو نهاد رقم بخورد.

در این نشست، از مدیرعامل پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس به پاس انجام خدمات داوطلبانه و همراهی با هلال‌احمر در کمک به سیل‌زدگان تجلیل شد.