اخبار / استانی

برگزاری همایش «مهرورزی و سرزندگی »به نفع سیل زدگان در کرمان

همایش« مهرورزی و سرزندگی» به نفع سیل زدگان استان خوزستان توسط شرکت مخابرات منطقه کرمان و با همکاری جمعیت هلال احمر استان و استانداری کرمان برگزار شد.

۴ هفته قبل

برگزاری همایش «مهرورزی و سرزندگی »به نفع سیل زدگان در کرمان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان، این همایش با حضور خیران و مردم نوع دوست کرمان در محل شرکت مخابرات منطقه کرمان با هدف جمع آوری کمک های نقدی برای مردم آسیب دیده از سیل در استان خوزستان برگزار شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، در این همایش با اشاره به وضعیت خسارت و آسیب های وارده به منازل مسکونی در استان های سیل زده بیان کرد: از سوی هلال احمر استان کرمان تا کنون ۵۵۰ تن کالای امدادی و اهدایی به ارزش بیش از ۱۵ میلیارد تومان به استان‌های سیل زده خوزستان، لرستان و گلستان ارسال شده است که بیشترین اقلام ارسالی برای استان خوزستان بوده است.

رضا فلاح، با اشاره به این که از سوی وزیر کشور، استان کرمان معین شهرستان حمیدیه در خوزستان معرفی شده است، گفت: ورود جمعیت هلال احمر برای اسکان، تغذیه، خدمات رسانی و جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای استان‌ خوزستان از ابتدا تاکنون بسیار جدی بوده و کمرنگ نشده است.

فلاح با اشاره به اینکه برگزاری این همایش به عنوان نمونه‌ای از کارهای بشردوستانه می‌تواند الگوی سایر دستگاه‌های استان قرار گیرد، افزود: در حال حاضر بعد از اسکان موقت سیل زدگان تامین اقلام اولیه و ضروری زندگی از قبیل یخچال، اجاق گاز، کولر، پنکه و فرش باید در الویت قرار گیرد.

کمک کارکنان شرکت مخابرات منطقه کرمان به سیل زدگان

دبیر این همایش نیز گفت: نیت و هدف واقعی شرکت مخابرات منطقه کرمان از برپایی همایش مهرورزی و سرزندگی، کمک به هم نوعان سیل زده است.

حسین انجم شعاع گفت: همایش مهرورزی و سرزندگی در ادامه فعالیت های بشردوستانه استان کرمان برپا شده و کمک های جمع آوری شده به سیل زدگان کشور اهدا می شود.

وی گفت: کارمندان مخابرات منطقه کرمان از طریق سامانه جامع منابع انسانی با موافقت کسر حقوق به سیل زدگان کشور به صورت سراسری کمک کردند.