اخبار / استانی

بهره مندی ۲۵ هزار و ۸۴۹ زائر از خدمات طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی قم

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: ۲۵ هزار و ۸۴۹ زائر و مسافر از خدمات طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی قم بهره مند شدند.

۶ ماه قبل

بهره مندی ۲۵ هزار و ۸۴۹ زائر از خدمات طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی قم

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با پایان ۱۸ روز خدمت رسانی بی وقفه جوانان محمد مصباحی در خصوص خدمت رسانی در نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جوانان هلال احمر قم و کهک و جعفریه و دستجرد عنوان کرد: جوانان هلال احمر به مدت ۱۸ روز از ۲۸ اسفند ۹۷ تا ۱۶ فروردین ماه ٩٨ به ارائه خدمت به مسافران و زائران پرداختند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود:در این طرح ۴۲۲ نفر روز اعضای خواهر و ۴۹۵ نفر روز اعضای برادر به خدمت پرداختند.

وی در مورد فعالیت اعضای کانون های جوانان تصریح کرد: در نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جوانان هلال احمر استان قم ۳۹۳ نفر روز کانون جوانان،۲۹۶ نفر روز کانون دانشجویی،۷۱ نفر روز کانون دانش آموزی، ۶۶ نفر روز کانون طلاب و ۸۱ نفر روز کانون غنچه های هلال فعالیت داشتند.

مصباحی بیان کرد: در این ایام ۱۸ پایگاه ثابت و ۷ پایگاه سیار برای ارائه خدمات فعال بود و در مجموع ۲۵ هزار و ۸۴۹ زائر و مسافر از خدمات طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی قم بهره مند شدند.

وی تصریح کرد: ۲۴۰۹۸ نفر از مسافران و زائران از خدمات پایگاه های طرح ملی در پست های ثابت و ۱۷۵۱ نفر از خدمات جوانان در پست های سیار بهره مند شدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود:در این میان ۲۲۱۱۹ نفر از خدمات چادرهای نوروزی و ۲۲۶۹ نفر از کمپین بهرفت و ۱۲۷۴ نفر از ایستگاههای سلامت و ۹۸۱ نفر از فضای دوستار کودک و ۱۴۹۷ نفر از خیمه نماز خدمات لازم را دریافت کردند.

وی عنوان کرد: در این ایام اقلامی اعم محصولات چاپی و یا مجازی بین مسافران و زائران توزیع شد که شامل ۱۵۹۲۱نسخه محصولات ترویجى و اطلاع رسانى و ۱۱۹۳۶ نسخه محصولات انگیزشی و ۸۶۳۸بسته محصولات آموزشی بود.